Koszmarna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". "Co za niewiedza"

123

"Pytanie na śniadanie" to jeden z popularniejszych programów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej. Czasami zdarzają się w nim wpadki. Ostatnio potknięcie zaliczyła Marta Surnik. Internauci błyskawicznie to wyłapali.

Koszmarna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". "Co za niewiedza"
Marta Surnik (Pytanie na śniadanie)

"Pytanie na śniadanie" to format, który na antenie TVP gości od 2002 roku. Poruszane są w nim przeróżne kwestie dotyczące codzienności, życia gwiazd, a także tematy z kraju i ze świata.

Niedawno w mediach głośno było o tym, że zmarł Aaron Carter. Był on młodszym bratem Nicka Cartera z zespołu Backstreet Boys. Właśnie tej kwestii dotyczyła wpadka, do jakiej doszło podczas emisji programu "Pytanie na śniadanie".

Prowadząca Marta Surnik postanowiła powspominać Aarona Cartera. Pomyliła jednak boysband, w którym występował brat nieżyjącego artysty. Zamiast powiedzieć, że należał do grupy Backstreet Boys, ona wskazała na N Sync.

Dziś rano dowiedziałam się, że Aaron Carter nie żyje. Muzyk, młodszy brat Nicka Cartera z zespołu N Sync, który był bardzo znany w latach 90. Jako chłopiec, zdobywał listy przebojów. Można powiedzieć, że to był taki Justin Bieber tamtych czasów - podkreślała Marta Surnik.

Wpadka w TVP. Widzowie reagują

Nagranie ukazujące wpadkę Marty Surnik pojawiło się choćby na TikToku. Na potknięcie prezenterki zareagowało wielu internautów. Większość z nich nie ukrywała rozczarowania brakiem odpowiedniego przygotowania dziennikarki TVP. Padły bardzo gorzkie słowa.

Ona nie wie, o kim mówi.
Jak już to Nick Carter z Backstreet Boys. TVP nawet kit wciska w takich przypadkach.
Boże, co za niewiedza! Jaka stacja, taka informacja.
Nie ma to jak dobrze przygotowana dziennikarka.
To pokazuje, jak wiarygodna jest ta TV i jej reporterzy!
Co się dziwić? Przecież to TVP...
A może jeszcze się dobrze nie obudziła?
Matko, przygotowanie na medal! - czytamy w sekcjach komentarzy w sieci.

Program "Pytanie na śniadanie" emitowany jest na antenie TVP 2. Można go oglądać codziennie od godziny 8:00 do około 11:30. Jesteście stałymi widzami Telewizji Polskiej?

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Oto jak pandemia stała się silnikiem napędowym dla innowacji w firmach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić