Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Krawczyk na niezwykłym nagraniu sprzed lat. "Życie jak wino"

48
Podziel się

Internet obiegło archiwalne nagranie z udziałem małżeństwa Krawczyków. Opublikował je niedawno Andrzej Kosmala, prowokując tym internautów do dyskusji. Niektórzy sugerują, że były menedżer muzyka współpracuje z Ewą Krawczyk, pomagając jej odbudować podniszczony nieco ostatnio wizerunek.

Krawczyk na niezwykłym nagraniu sprzed lat. "Życie jak wino"
Andrzej Kosmala pomaga Ewie Krawczyk odzyskać sympatię widzów? (YouTube)
bEDEZKdN

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka o jego żonie zrobiło się głośno w mediach, ale niestety nie tylko w dobrym tego słowa znaczeniu. Ewa Krawczyk straciła w oczach fanów po relacjach chorego na padaczkę syna muzyka, który twierdzi, że utrudniała mu kontakty z ojcem i nie interesowała się jego losem.

Ewa Krawczyk próbuje zyskać w oczach fanów?

Żona zmarłego gwiazdora stara się teraz odzyskać sympatię opinii publicznej – przynajmniej na to wskazują działa w sieci jej oraz byłego menedżera Krawczyka, Andrzeja Kosmali. Przyjaciel rodziny Krawczyków od jakiegoś czasu udostępnia w sieci treści, które przedstawiają kobietę w dobrym świetle.

bEDEZKdP

Jednym z takich materiałów jest opublikowany przez niego niedawno film z uroczystości z okazji 25-lecia związku małżeńskiego Krawczyków. Nagranie przedstawia odnowienie sakramentu małżeństwa Ewy i Krzysztofa Krawczyków, które miało miejsce w 2013 roku. Mszę poprowadził wówczas zaprzyjaźniony z gwiazdorem ksiądz biskup Antoni Długosz

bEDEZKdV
To niesamowite, że 25 lat temu byłem z Izą i moimi dziećmi Asią i Robertem uczestnikiem tej wspaniałej uroczystości weselnej. Opisałem tę uroczystość weselną w książce "Życie jak wino" – napisał Kosmala pod nagraniem.

To tylko jeden z wielu materiałów na temat Krzysztofa Krawczyka, którym Kosmala podzielił się po jego śmierci. Profile w mediach społecznościowych dawnego menedżera piosenkarza są dosłownie przepełnione wspomnieniami o legendzie polskiej muzyki.

bEDEZKdW
Zobacz także: Marian Lichtman: "Pan Kosmala całe życie bał się zespołu Trubadurzy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDEZKeq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
cookie123
3 miesiące temu
ludzie nie znacie Pani Ewy prywatnie a ją oceniacie to jest podłe, nie wiadomo jak jest naprawdę
Macovha
3 miesiące temu
Ta macocha jest egoistką, nigdy nie była matką i już nie będzie. Puste jej życie to tylko aż 3 żona
Liz
3 miesiące temu
A ja mu dobrze nie życzę, jest cwaniakiem i tyle, OBRZYDLIWE jak dla mnie było oczernianie ojca po śmierci. Obrzydliwe! Niech mu będzie jak najgorzej.
bEDEZKer
Noah
3 miesiące temu
Ludzie nie rozplywajcie sie nad tym oblesnym starym bigotem. Te nakrecanie spirali na jego temat to czysty biznes.
Baba
3 miesiące temu
Ludzie po co wypisywac inwektywy na KK juniora. Zachowek prawnie sie nalezy i kropka.
Ber
3 miesiące temu
Wiecie co jakie czasy taki Elvis ,ciagle pokazywanie grobu starego bigota KK to jakies zboczenie niedobrze sie robi.swoja droga wiedzma moglaby sprzatnac te wypalone znicze.
BBK.,
3 miesiące temu
Ludzie nie bądźcie okrutni ,syn Krawczyka jest chory ,padaczka go ogranicza.za to żona Krawczyka dała się poznać jako zazdrośnica i chciwa na kasę.
Mamcia
3 miesiące temu
A skąd syn Krawczyka wiedział jak być dobrym dla swojego syna Bartka. On jako dziecko wiele doświadczył krzywdy myślał że tak musi być nie miał od ojca wsparcia i tej zachlannej baby Laluni nie miał przykładu od wielkiego artysty pożal się Boże Ojca
Gość
3 miesiące temu
A jemu organizowali zrzutkę ìii ciepłe obiadki. Cwynar wstyd
Gość
3 miesiące temu
Niszczył za życia i niszczy po śmierci. Oby Bartek też go odpowiednio podsumował
Gość
3 miesiące temu
No i się wydało dlaczego KK tak zadecydował w testamencie, tam już dawno się szopki działy. Juniorek już dawno dobierał się do pieniędzy.
Lila
3 miesiące temu
Mówiłam, że to spisek przeciwko KK, cwaniak igor miał już dawno ochotę na pieniądze KK. Czytajcie na pomponiku. Całą szopkę zrobili.
Danuta
3 miesiące temu
A widzieliście na tym nagraniu uroczystości może JUNIOR A
bEDEZKej
Teska
3 miesiące temu
Tacy są najgorsi,to nie są katolicy, robią na pokaz. Modlą się pod figura,a diabła mają za skóra.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić