o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Sonia Stępień
|

Krawczyk "w grobie się przewraca". Lichtman pokazał wiadomość, jaką otrzymał w środku nocy

653
Podziel się

Niedawno w mediach głośno zrobiło się o synu Krzysztofa Krawczyka. Cierpiący na padaczkę Krzysztof Igor skarży się na ciężkie warunki życia i brak pomocy ze strony rodziny. Teraz mężczyzna prawdopodobnie nieświadomie znalazł się w centrum sporu między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą.

Krawczyk "w grobie się przewraca". Lichtman pokazał wiadomość, jaką otrzymał w środku nocy
Marian Lichtman pokazał wiadomość, jaką miał otrzymać od Andrzeja Kosmali (AKPA, PAP)
bEDhmpmJ

Po śmierci Krawczyka wybuchł spór między wieloletnim menadżerem muzyka Andrzejem Kosmalą a członkiem grupy Trubadurzy Marianem Lichtmanem. Po śmierci gwiazdora Lichtman miał mieć pretensje o to, że nie został powiadomiony o śmierci przyjaciela. Do spięcia doszło już na pogrzebie.

Kilka dni temu konflikt podsycił koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, który TVP zorganizowało 30 maja w Opolu. Lichtman stwierdził, że nie dostał na niego zaroszenia. "Jeśli Krzysiu z góry to oglądał, to na pewno był zniesmaczony brakiem Trubadurów" – powiedział po koncercie Lichtman w rozmowie z "Faktem". Winą za to muzyk obarczył Kosmalę, który współorganizował wydarzenie.

bEDhmpmL

Kosmala kontra Lichtman. Kolejny etap sporu

To jednak nie koniec burzliwego konfliktu między przyjaciółmi Krzysztofa Krawczyka. W niedzielę Lichtman zamieścił na Facebooku wpis, w który zacytował wiadomość, jaką rzekomo wysłał do niego Kosmala. Menedżer miał mu zasugerować, że jest… biologicznym ojcem Krzysztofa juniora.

Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej. Czytajcie: "A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?". Krzysiek w grobie się przewraca!!! – napisał Lichtman.
bEDhmpmR

Pod wpisem posypała się fala komentarzy. Internauci m.in. podkreślają podobieństwo juniora do Krzysztofa Krawczyka. Niektóry wyrazili niepokój o dalsze losy Krzysztofa Igora. Pojawiły się też głosy, że spór między mężczyznami hańbi pamięć po zmarłym gwiazdorze.

Daliby już spokój z tymi awanturami. Krzysztof Krawczyk nie żyje i z czystego szacunku dla niego powinien pan odpuścić zajac się swoją rodzina i sprawami – napisał jeden z internautów.
Czyżby nowy sposób aby juniora odsunąć od spadku, że niby nie byłby synem Krawczyka? Jakie to jest słabe, prostackie – stwierdził ktoś inny.
bEDhmpmS

Syn Krzysztofa Krawczyka w trudnej sytuacji. Wspiera go Lichtman

Krzysztof Igor Krawczyk jeszcze przed śmiercią ojca postanowił opowiedzieć w mediach o swojej trudnej życiowej sytuacji. Syn artysty choruje na padaczkę i żyje w ciasnym, zagraconym mieszkaniu po dziadkach, które dzieli z żoną swojego zmarłego stryja i jej synem. Twierdzi, że na życie i leki musi mu wystarczyć zaledwie 1000 zł renty.

Niedawno Krzysztof Krawczyk junior spotkał się w sądzie z żoną ojca Edytą Krawczyk w sprawie testamentu po zmarłym muzyku. Jak się okazało, w dokumencie z września 2020 roku Krzysztof Krawczyk zapisał cały swój majątek żonie.

bEDhmpmT

Marian Lichtman wspiera Krzysztofa Krawczyka juniora w sporze z Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą. Nagłaśnia w mediach historię rodzinnego życia Krawczyków z perspektywy syna zmarłego artysty. W piątek opublikował post, w którym krytykuje Kosmalę za to, że domaga się od juniora opłaty za wykonywanie przez niego piosenek ojca.

Padnij na kolana i przeproś syna Krzysztofa Krawczyka! Jak możesz domagać się zapłaty za to, że śpiewa piosenki swojego taty na ulicach Łodzi!!!??? Chcesz odebrać mu to, co kocha? Chcesz pozbawić go lekarstwa, jakim jest dla niego muzyka?! - napisał Lichtman do Kosmali.
Zobacz także: Marian Lichtman: "Pan Kosmala całe życie bał się zespołu Trubadurzy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDhmpnm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(653)
Elwira
3 miesiące temu
Kosmala niszczysz dobre imię k krawczyka po jego śmierci i przyprawiasz mu rogi pośmiertnie K krawczyk nigdy nie zaprzeczył swojego ojcostwa więc kto cię upoważnił do wypisywania takich chorych wniosków. Nie wiem co bierzesz ale bierz mniej!!!
kuba
3 miesiące temu
Niebawem otworzycie Krawczykowi proces beatyfikacyjny
Cezaryk
3 miesiące temu
Najzwyczajniej brakuje słów. Spłakana wdowa Ewa, której więcej łez chciwość wyciska niż żal za kimkolwiek... A kim tak naprawdę jest Kosmala?
bEDhmpnn
Seban
3 miesiące temu
Ruszyła kokejna zbiorka na zakup roweru Krzysia krawczyka na pomagam pl lol
tur
3 miesiące temu
Panie LITCHMAN niech pan zajmie się sobą i pozwoli aby dać spokój zmarłym . Czy chodzi panu o rozglos o kasę czy coś innego ?. To już mdlości czlowieka biorą bez przerwy jakieś bazgroly wstawiacie !.
Iga
3 miesiące temu
Do Bliskiego sasiada. Ty nie powinienes rozstawac sie ze slownikiem ortograficznym, a gdy go nie masz - to nie pisz nic, bo czytac tego nie mozna.
Ciciottauno
3 miesiące temu
Ludzie zajmijcie się sobą. Czy w waszych rodzinach nie ma podobnych tragedii? Dajcie spokój tej rodzinie. Oni najlepiej wiedzą jak tam było naprawdę. Syn nagle się ocknął i chce mieć rodzine, a na karierę to za późno.
Aga
3 miesiące temu
TEGO JUŻ CZYTAĆ NIE MOŻNA! RĘCE OPADAJĄ JAK SIĘ CZYTA WYPOWIEDZI PANA LICHTMANA!
Robert O. z P...
3 miesiące temu
Ilu to Polaków ma padaczkę i po czterdziestce jest utrzymywanych przez ojców? Nawet bogatych. Krzysztof Krawczyk wraz z małżonką opłacali alimenty na wnuka, za tatusia Krzysztofa juniora, który zresztą nie utrzymuje ŻADNYCH kontaktów ze swym pierworodnym ! Przestańcie już szkalować Pana Krzysztofa i jego małżonkę Panią Ewę. Niech się junior bierze do roboty, bo takich chorych jak On, to w Polsce są dziesiątki tysięcy ! CO NAJMNIEJ !!
Kompozytor
3 miesiące temu
Panie Lichtman. Już my nie chcemy tych stetryczaly h wyjących trubafurów. Lubię Pana ale na litość boską niech Pan już nie śpiewa. Moje osy zaczynają wyć kiedy was słyszą. Do ilu lat można śpiewać. Już dość tej zkrzeczacej mamy i teraz wy chcecie wrócić. Nigdy więcej.
emerytka
3 miesiące temu
Junior to skora zdjeta z Haliny Zytkowiak. Kto jej nie widzial na oczy niech nie wypisuje glupot.
etet
3 miesiące temu
"Jak się okazało, w dokumencie z września 2020 roku Krzysztof Krawczyk zapisał cały swój majątek żonie." znane są przypadki , że do taki dokument człowiek pisze nieświadomie pod naciskiem innej osoby. A czy nagła śmierć Krawczyka nie była tak "nagła"
Tw11
3 miesiące temu
Boże, co pogoń za bogactwem jest w stanie zrobić z człowiekiem, aż do całkowitego odarcis z tego, co stanowi jego wartość jako osobyludzkiej
bEDhmpnf
monic
3 miesiące temu
kolejna noc i kolejny wpis menago, jak długo będzie w ciągu?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić