Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Krzysztof Rutkowski zaniepokoił internautów. "Czy coś się stało?"

22

Krzysztof Rutkowski opublikował w sieci film, na którym śpiewa piosenkę Popka. Internauci uaktywnili się w mgnieniu oka. Pojawiło się sporo mocnych komentarzy.

Krzysztof Rutkowski zaniepokoił internautów. "Czy coś się stało?"
Krzysztof Rutkowski (AKPA, Lukasz Telus)

Krzysztof Rutkowski na początku lat 90. założył własną agencję detektywistyczną. Biuro detektywistyczne "Rutkowski" zagwarantowało mu ogromną popularność. Co prawda 10 lat temu stracił licencję detektywa, ale mimo to nie zrezygnował z podejmowania detektywistycznych aktywności.

Rutkowski wyróżnia się oryginalnym wizerunkiem. Jego cecha rozpoznawcza to "kwadratowa" fryzura. Detektyw regularnie pokazuje się w drogich ubraniach i markowych dodatkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość

Ostatnio Rutkowski wrzucił do sieci nowe nagranie. Na instagramowym koncie, które ma prywatny status, zaśpiewał piosenkę Popka pt. "Pakistańskie disco".

Ten materiał wywołał niemałe poruszenie. Fani ostro skrytykowali wystąpienie kontrowersyjnego detektywa. Zarzucono mu między innymi brak profesjonalizmu. Pojawiły się oceny, że publikowanie takich treści w sieci jest po prostu niepoważne.

Zawrzało. Krzysztof Rutkowski w ogniu krytyki

Wiele komentarzy nie nadaje się do cytowania z uwagi na wulgaryzmy. Generalnie internauci okazali się wręcz bezlitośni. Co piszą?

Udajesz - sam nie wiem kogo. Kiedyś byłeś sobą, podziwiałem Ciebie, Twoje akcje, to było coś! Teraz jesteś jak z komiksu…
Krzysztof, wyglądasz jakbyś miał za dużo zębów. Czy coś się stało? - czytamy pod filmikiem Rutkowskiego.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić