o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Książę Harry może stracić fortunę. Musi podjąć kluczową decyzję

7
Podziel się

Książę Harry może zerwać umowę z Neflixem? A wszystko przez to, jak została przedstawiona jego matka, tragicznie zmarła księżna Diana w "The Crown". Zerwanie współpracy z gigantem streamingowym oznaczałoby, że książę nie przygarnie 100 mln funtów...

Książę Harry może stracić fortunę. Musi podjąć kluczową decyzję
książę Harry (PAP)
bESUMCth

Wszystko zaczęło się od 47-letniej Jemimy Khan. Była to bliska powierniczka Diany, której zaproponowano rolę doradcy przy serialu. Niespodziewanie jednak zrezygnowała z funkcji i zażądała usunięcia jej nazwiska z napisów. Uznała, że ​​​​historia jej przyjaciółki nie została "opowiedziana z wystarczającym szacunkiem i współczuciem".

Co zrobi książę?

Brytyjskie media obiegła informacja, że w związku z odejściem Khan, książę Sussex powinien przerwać milczenie w sprawie kontrowersyjnego przedstawienia księżnej Diany przez giganta, pomimo zawartego z nimi kontraktu na zawrotną kwotę 100 mln funtów.

bESUMCtj
Harry absolutnie milczał na temat Netflixa. Powinien zerwać umowę i stanąć w obronie swojej matki. Co jest ważniejsze? Pieniądze czy obrona mamy? To zdumiewające, że nie może się w tym wypowiedzieć - powiedziała Angela Levin, autorka biografii księcia.
Nie sądzę, żeby Harry to zrozumiał. Przypuszczam, że kiedy zawierał umowę z Netflixem, nie przemyślał tego - powiedziała z kolei Ingrid Seward, redaktorka Majesty Magazine.

Piąta seria "The Crown" zostanie pokazana w listopadzie przyszłego roku. Serial skupi się na ostatnich latach Diany przed jej śmiercią w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku.

bESUMCtp

Fani nie mogą się doczekać. W ostatnim sezonie głośnego serialu zostaną zawarte takie smaczki, jak jej rozwód z księciem Karolem, relacje z kardiochirurgiem Hasnatem Khanem i biznesmenem Dodim Fayedem oraz szokujący wywiad dla BBC z Martinem Bashirem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESUMCtK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
AAA
3 tyg. temu
"Co jest ważniejsze? Pieniądze czy obrona mamy?" Dla takich nygusów nie skalanych pracą oczywiście to drugie.
🐀 Slayer
3 tyg. temu
Książę Harry nic nie "musi", to wymysły brytyjskich skundlonych mediów. Netflix jest gigantem, produkującym zarówno wątpliwej jakości melodramaty, jak i poważne programy naukowe. Między innymi, Sir David Attenborough miał serię programów o środowisku i przyrodzie właśnie na Netflix'ie. Nie rozumiecie jak działa streaming, a szczujecie plebs który rozumie jeszcze mniej.
Tereska
3 tyg. temu
W zasadzie wystarczy, że nie ukryli kilku faktów jak to, że ten hirurg Khan to o ich rozstaniu dowiedział się z gazet jak zobaczył jej zdjęcia na jachcie Dodiego. Albo tego jak w wywiadzie mówi, że ona nigdy nie zapomina i nie odpuszcza w zestawieniu z tym co mówi o mężu. Ani tego jak przed ślubem w wywiadzie mówi, że jej rola jest wspierać męża, a potem będąc w ciąży rzuca się ze schodów, żeby jak sama mówi zwrócić uwagę męża. Męża, który był zapracowany. A kto z was wie, że to Karol propagował uprawę BIO w GB, że to Karol jako pierwszy założył łąkę kwietną, którymi tak się teraz zachwycamy?
bESUMCtL
Gosc
3 tyg. temu
Taki zbieg okoliczności, przyjaciółka, dziennikarz, kochanek to hindusi, tylko ten ostatni arab. Widać miała wyrobiony gust.
Pawel
3 tyg. temu
Na pewno dobrze zrozumial te 100 milionow
Agata
3 tyg. temu
Poczekajmy na to co w tej sprawie zdecyduje Meghan
Kasa
3 tyg. temu
Kiedy zawierał umowę z Netflixem dobrze to rozumiał.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić