Kto by pomyślał! Katarzyna Cichopek z nową pracą w TVP

163

Katarzyna Cichopek od lat występuje na antenie TVP. Zaczynała jako aktorka, a obecnie jest prezenterką "Pytania na śniadanie". Przed gwiazdą nowe wyzwanie. Jak informuje "Super Express", Cichopek poprowadzi program wnętrzarski.

Kto by pomyślał! Katarzyna Cichopek z nową pracą w TVP
Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy program na TVP (AKPA)

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy program TVP. Choć ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe, gwiazda "M jak miłość" pełna energii zabiera się za nowe projekty. Rozwód z Marcinem Hakielem sprawił, że aktorka rzuciła się w wir pracy.

Cichopek poprowadzi program w TVP Kobieta

To będzie zupełnie nowa rola Katarzyny Cichopek. W takim programie widzowie nie mieli okazji jeszcze jej zobaczyć. Jak zdradziła "Super Expressowi", wcieli się w prowadzącą nowego programu TVP Kobieta. Będzie on poświęcony wnętrzom.

Niedawno prowadząca "Pytanie na śniadanie" miała okazję remontować własne mieszkanie. Po rozstaniu z mężem para podzieliła majątek. Marcin Hakiel został w ich starym lokum, a Katarzyna Cichopek zajęła się urządzaniem nowego apartamentu.

Okazuje się, że gwiazda ma smykałkę do wnętrz. Tym bardziej świetnie sprawdzi się w roli prowadzącej w programie poświęconym remontom. Jego tytuł to "Operacja aranżacja".

Jak przyznaje Cichopek, format skupia się nie tylko na czterech ścianach bohaterów. Jego misją jest także zmiana życia jego uczestników. Czyżby aktorka wcieliła się w drugą Katarzynę Dowbor lub Dorotę Szelągowską? Z tego, co wyznała tabloidowi Cichopek, nie jest to wykluczone.

Na antenie TVP kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - zdradziła gwiazda TVP.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić