BOB| 

Kuba Wojewódzki pokazał swój dawny samochód. Dziś się go wstydzi

11

Dzisiaj jeździ drogimi i bardzo szybkimi samochodami, o których marzy wielu fanów motoryzacji. Kuba Wojewódzki jednak zaczynał od innego auta, o którym dziś pisze: "eldorado wiejskiego tuningu".

Kuba Wojewódzki pokazał swój dawny samochód. Dziś się go wstydzi
Kuba Wojewódzki wstydzi się dawnego samochodu (AKPA)

Bentley, lamborghini, porsche, ferrari... Takimi samochodami jeździ Kuba Wojewódzki. Dziennikarz bez skrępowania chwali się swoimi luksusowymi autami, o których wiele osób może tylko pomarzyć. Zanim jednak dorobił się luksusu, to tak różowo nie było.

Kuba Wojewódzki pokazał auto, którego się wstydzi

Gwiazdor TVN postanowił wrócić wspomnieniami do czasu, gdy nie było go stać na drogie i szybkie samochody. W sieci pokazał jedno z pierwszych aut. To Opel Calibra, którego dziś się wstydzi.

Największy wstyd mojej młodości. Opel Calibra. Eldorado wiejskiego tuningu. Kupiony w Białymstoku co jeszcze dodawało dramaturgii... - pisze na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wszystko wskazuje na to, że prezentowany na zdjęciu Opel Calibra to model V6, który był produkowany w latach 1993-1996. Moc maksymalna silnika wynosiła 170 KM, a prędkość maksymalna była na poziomie 233 km/h. Dziś Wojewódzki jeździ znacznie szybszymi autami.

Zobacz także: Lexus LC 500 Convertible - dla ludzi z Internetu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić