"Kuchenne rewolucje" bez Magdy Gessler?! Sensacyjne informacje

10

Magda Gessler cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób nie wyobraża sobie programu "Kuchenne rewolucje" bez tej słynnej restauratorki. Tymczasem okazuje się, że był pomysł, by twarzą tej produkcji został ktoś inny!

"Kuchenne rewolucje" bez Magdy Gessler?! Sensacyjne informacje
Magda Gessler (Getty Images, AKPA)

Okazuje się, że o posadę w programie "Kuchenne rewolucje" starała się nie tylko Magda Gessler. Na to stanowisko kandydował też Piotr Adamczyk! "Super Express" podkreśla, że Gessler pokonała aktora "o włos".

Na pocieszenie Piotr otrzymał główną rolę w serialu TVN "Przepis na życie", która przyniosła mu m.in. Telekamerę dla najlepszego aktora - spostrzega tabloid.

"Kuchenne rewolucje" w telewizji ukazują się od 12 lat. Wszystko wskazuje na to, że słusznie postawiono na Magdę Gessler. Wiele osób nie wyobraża sobie innej osoby w tej roli. Ta popularna restauratorka jest bez wątpienia bardzo charyzmatyczna i może się pochwalić zupełnie wyjątkowym podejściem do życia.

Romans i zakaz wstępu do restauracji

Media co jakiś czas przypominają romans Magdy Gessler i Piotra Adamczyka, którym cała Warszawa żyła w 2002 roku. Restauratorka ze szczegółami pisała o nim w swojej biografii.

Wyznała, że relacja przeszła do historii wtedy, gdy... Piotr przegrał pojedynek na pięści o jej względy. Później nie darzyli się już zbyt wielką sympatią. Wymowne było to, że Gessler miała zakaz wstępu do restauracji otwartej przez Adamczyka w 2009 roku.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić