Lara Gessler ścięła włosy. "10 lat mniej!"

71

Córka Magdy Gessler postanowiła przejść nie lada metamorfozę. Lara Gessler obcięła długie włosy, a efekty zaprezentowała w mediach społecznościowych. Zdradziła, jak dzieci zareagowały na jej nowy wygląd. Fryzurę skomentowała również jej mama.

Lara Gessler ścięła włosy. "10 lat mniej!"
Lara Gessler ścięła włosy (Licencjodawca, AKPA)

Lara Gessler, córka znanej restauratorki Magdy Gessler, regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się zarówno rodzinnymi zdjęciami, jak i kulinarnymi dziełami, które zachwycają jej obserwatorów. Lara, choć nie odziedziczyła po mamie burzy loków, zawsze przyciąga uwagę swoim wyglądem i stylem. Do teraz była posiadaczką prostych, długich blond włosów.

Gessler zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Obcięła swoje sięgające do połowy pleców włosy. Lara postawiła na krótką i lekką fryzurę, która podkreśla jej odświeżony wygląd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lara Gessler kupiła apartament na kredyt. Wspomina o długiej spłacie i mówi o remoncie

Lara Gessler przeszła metamorfozę

Ostre cięcie podkreśla odwagę kobiety. Ponadto nowa fryzura nie tylko dodała jej świeżości, ale również wzmocniła jej pewność siebie. Widać to na zdjęciach, którymi podzieliła się w mediach społecznościowych.

Do poprzedniej fryzury przyzwyczajone były jej małe dzieci, dla których widok "nowej" mamy mógł być pewnym zaskoczeniem. Lara Gessler oraz jej mąż, Piotr Szeląg, wychowują wspólnie dwie pociechy: córkę Nenę i syna Bernarda. Gessler wyjawiła jednak, że maluchy nie wystraszyły się, gdy zobaczyły ją po wizycie u fryzjera.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jest parę sukcesów (nie znoszę tego słowa). Dzieci nie przestraszyły się "nowej" mamy, a ta zdołała nie zasnąć, usypiając je. To oznacza, że mogę jeszcze chwilę popracować i podlać ogródek pod osłoną nocy - napisała Lara na Instagramie.

Metamorfoza Lary spotkała się z entuzjastycznymi reakcjami jej obserwatorów, którzy docenili jej odwagę i nowy, świeży wygląd.

Nową fryzurę skomentowała również mama Lary: "Jesteś jak mała córeczka. 10 lat mniej! Obłęd. Mimo szoku i chwilowego braku tchu… jestem zachwycona" - skomentowała Magda Gessler.

Autor: MAWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić