Lecą łzy i pot. Szczere wyznanie uczestnika "Tańca z gwiazdami"

9

Sporo emocji przyniósł 6. odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie po raz kolejny zaprezentowali się m.in. Jacek Jelonek oraz Michał Danilczuk. Ten pierwszy wyznał przed kamerami, że rywalizacja w programie jest dla niego coraz trudniejsza.

Lecą łzy i pot. Szczere wyznanie uczestnika "Tańca z gwiazdami"
Jacek Jelonek, Michał Danilczuk (AKPA, AKPA)

Jacek Jelonek spełnia się w roli modela. Zrobił już międzynarodową karierę. Jego zdjęcia były publikowane w tak prestiżowych magazynach jak "Vogue Espana", "Lounge", Jon Magazine" czy "Fantastic Magazine".

Jelonek pojawił się również w pierwszej edycji programu "Prince Charming". O jego względy walczyło aż 13 mężczyzn. Serce modela ostatecznie zdobył Oliwier Kubiak, z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek.

W 13. sezonie "Tańca z gwiazdami" Jacek Jelonek tańczy w duecie z Michałem Danilczukiem. Jest to pierwsza w historii programu para męska. W ostatnim odcinku ten duet tańczył rock and rolla, co oczywiście wiąże się z szybkim tempem.

Jest problem, Jacek ma wolne nogi. Ja chcę, żeby on bardzo dobrze tańczył. Bo on potrafi. A nie tylko jechać na tym, że jesteśmy parą jednopłciową - mówił wprost Danilczuk.

Intensywne ćwiczenia dają się we znaki Jelonkowi. Jacek wprost wyznał, co czuje.

Myślałem, że będzie łatwiej, a jest coraz trudniej To, że czasami pot mi leci i łzy lecą, ma to odzwierciedlenie w występach na żywo - zaznaczał przed kamerami.

Taniec tej pary spodobał się jurorom. Jacek i Michał otrzymali 38 punktów i uzyskali oczywiście przepustkę do kolejnej odsłony 13. sezonu "TZG".

"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł z programu?

Z programem pożegnali się natomiast Jamala i Jacek Jeschke. Ukraińska piosenkarka nie ukrywała, że bardzo cieszy się z tego, iż mogła wziąć udział w tanecznym show.

To był honor brać udział w tak wspaniałym projekcie. Dziękuję wszystkim. Jestem wdzięczna za to, co robicie dla mojej sprawy. Ja odchodzę, ale Fundacja Polsat nadal zbiera pieniądze dla dzieci z Ukrainy. Dziękuję też mojemu partnerowi - mówiła Jamala.
Zobacz także: Kaczyński o kartoflach dzików. "To trochę stand up"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić