Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Ludzie kochali go w "Europa da się lubić". Spójrzcie, jak wygląda dziś

113

Kevin Aiston lata temu robił karierę w programie "Europa da się lubić". Uczestnik talk-show pojawił się ostatnio na jednej z branżowych imprez. Tak wygląda obecnie. Trzeba przyznać, że wielu fanów popularnego programu mogłoby mieć problem, by go rozpoznać!

Ludzie kochali go w "Europa da się lubić". Spójrzcie, jak wygląda dziś
Stefen Moller (z lewej) i Kevin Aiston (z prawej) w hicie TVP2 (AKPA, Tomasz Zukowski/Studio K)

Program "Europa da się lubić" był hitem Telewizji Polskiej. Robił prawdziwą furorę w latach 2003-2008, a uczestnicy byli wówczas prawdziwymi gwiazdami. Wśród najpopularniejszych można wskazać: Brytyjczyka Kevina Aistona, Hiszpana Conrado Moreno, Włocha Paolo Cozzę, Niemca Stefana Mollera.

Kevin Aiston po latach

Choć od tego czasu minęło już trochę, uczestnicy wciąż są kojarzeni. Przykładowo Kevin Aiston, który otwarcie przyznaje, że do dziś towarzyszy mu rozpoznawalność, choć za nią nigdy nie gonił - w Polsce wcielał się w role nauczyciela języka angielskiego, strażaka czy restauratora. Z show biznesem łączyły go jedynie epizodyczne role w serialach takich jak "Na dobre i na złe" czy "Codzienna 2 m. 3".

Miło mi jest kiedy ludzie mnie rozpoznają na ulicach, nie tylko w Polsce, ale wszędzie. Dosłownie wszędzie. W Niemczech, Anglii, Francji, Szwecji, Norwegii, na Litwie. Wtedy pytam siebie – Boże! Gdzie nie ma Polaków? Są wszędzie! I dobrze, że tak jest. Gdziekolwiek jestem, to zawsze, "ląduję" w polskim towarzystwie, czy tego chcę czy też nie. Jest mi bardzo miło, ponieważ, w pewnym, bardzo pozytywnym sensie, będąc w obcym mi kraju, to mam "rodzinę" na około, której jeszcze nie poznałem, Serio! – jakiś czas mówił w wywiadzie dla serwisu magazynpl.co.uk.

Ostatnio pojawił się na jednej z branżowych imprez - Art Cup – Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd w Zakrzewie. Mężczyzna ma obecnie 53 lata i zmienił się nie do poznania. Teraz z dumą eksponuje tatuaże i wyraźnie popracował nad posturą - wygląda jak prawdziwy samiec alfa!

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Poznalibyście go?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić