Maffashion o rozstaniu Opozdzy i Królikowskiego. "Niefajnie się patrzy"

12

Maffashion w rozmowie z Jastrząb Post skomentowała głośne i bardzo medialne rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. "Jest mi szkoda i niefajnie się patrzy na to wszystko" - stwierdziła influencerka.

Maffashion o rozstaniu Opozdzy i Królikowskiego. "Niefajnie się patrzy"
Maffashion wypowiedziała się o małżeństwie Antka Królikowskiego. (Instagram)

Joanna Opozda i Antek Królikowski w zeszłym roku wzięli ślub. Nieco ponad miesiąc temu na świat przyszedł ich syn Vincent i wydawało się, że wszytko układa się idealnie. Niestety dzień po narodzinach dziecka okazało się, że małżeństwo nie jest już razem, a do rozstanie doszło jeszcze w trakcie ciąży.

Maffashion o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Królikowski znalazł sobie inną partnerkę, a Joanna Opozda sama zajmuje się synem. Rozstanie tej pary śledziły wszystkie media w Polsce i do tej pory wszyscy chętnie czytają o losach pary.

W rozmowie z Jastrząb Post sytuację skomentowała Maffashion. Blogerka także jest mamą, a od kilku lat tworzy udany związek z Sebastianem Fabijańskim.

Jest mi szkoda i niefajnie się patrzy na to wszystko, jak to jest wyciągane na światło dzienne itd. Dużo siły życzę. Ja swoją nagrodę, którą otrzymałam, dedykowałam silnym kobietą i tej siły też Joasi życzę - powiedziała.

Zapytana o to czy rozstania są domeną naszych czasów, powiedziała, że nie do końca. Zdaniem influencerki takie rzeczy zawsze się zdarzały, ale przez media społecznościowe częściej i szybciej się o tym dowiadujemy. Dodała, że w dzisiejszych czasach kobiety są o wiele bardziej odważne i samodzielne i nie boją się odejść.

Takie rzeczy zdarzają się wszędzie i zawsze się zdarzały. Tylko teraz są social media. Jeśli chodzi o osoby znane i publiczne, to wiadomo – wyciągane jest to na światło dzienne i komentowane przez masy. Ale takie rzeczy zawsze miały miejsce - oceniła.
Zobacz także: Nana i Łukasz "Hotelu Paradise" o zarabianiu na Instagramie
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić