BOB| 

Majka Jeżowska zostanie babcią. Nie podoba jej się imię wnuczki

27

Gwiazda polskiej muzyki na ten moment czekała od lat. Teraz Majka Jeżowska niecierpliwie odlicza dni do narodzin wnuczki. Publicznie jednak wyznała, że ma wątpliwości ws. imienia, które ma otrzymać dziewczynka.

Majka Jeżowska zostanie babcią. Nie podoba jej się imię wnuczki
Majka Jeżowska niebawem zostanie babcią (AKPA, Kurnikowski)

Majka Jeżowska kilka tygodni temu ogłosiła światu wspaniałą wiadomość. 61-letnia piosenkarka niebawem po raz pierwszy zostanie babcią. W ciąży jest żona jej syna Wojciecha, a gwiazda czekała na ten moment od dawna.

Majka Jeżowska narzeka na imię wnuczki

Teraz Jeżowska w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl zdradziła więcej szczegółów. Zna już nie tylko płeć dziecka, ale także wie, jakie imię chcą nadać rodzice. Okazuje się, że przyszła babcia nie do końca jest zadowolona.

Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair - komentuje.

Gwiazda polskiej muzyki jednak nie zdradziła imienia, więc nie wiadomo, czy dziewczynka będzie nosić imię babci, czy mamy. Możliwe jednak, że Wojciech i jego żona Sophie ostatecznie zdecydują się na zmianę.

Zobacz także: Macierzyństwo po "czterdziestce". Wiele gwiazd się na to decyduje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić