Małgorzata Kożuchowska pokazała fotkę z mamą. Są jak dwie krople wody!

4

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym pozuje razem z mamą. Trzeba przyznać, że są do siebie niesamowicie podobne! Nie tylko na to uwagę zwrócili internauci.

Małgorzata Kożuchowska pokazała fotkę z mamą. Są jak dwie krople wody!
Małgorzata Kożuchowska (Instagram)

We wtorek 27 kwietnia Małgorzata Kożuchowska kończy 50 lat. Dzień przed urodzinami opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie - pozuje na nim razem ze swoją mamą.

Ta piękna Pani na zdjęciu to moja Mama - zaznaczyła Kożuchowska pod fotką.

Pod wpisem w mgnieniu oka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki aktorki twierdzą, że panie są bardzo podobne. To bez wątpienia celne oceny. Mają nawet zbliżone fryzury!

"Widać, że Pani jest podobna do mamy!", "Piękna mama i córka. Rodzina to siła", "Piękne panie", Podobna Pani jest do mamy", "Geny po mamie" - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Małgorzata Kożuchowska zaskoczona. Internautki nie mają racji?

Pojawiły się też takie internautki, które oceniły, że pani Jadwiga jest podobna do Magdaleny Cieleckiej. Takie głosy totalnie zaskoczyły Małgorzatę Kożuchowską.

Mama Kożuchowskiej niegdyś była nauczycielką. Teraz znajduje się już na emeryturze. - To po prostu ideał. Podziwiam ją i szanuję. Na różnych etapach życia zauważam w niej kolejne fascynujące rzeczy, których nie byłam w stanie zrozumieć, gdy byłam młodsza - tak aktorka mówiła o mamie w rozmowie z "Faktem" w 2019 r.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić