Małgorzata Socha zszokowała. Chodzi o jej męża

11

Małgorzata Socha na brak zajęć narzekać nie może. Ta celebrytka jest bardzo zapracowana, co z pewnością przekłada się na poziom jej zarobków. Teraz okazało się, że uzyskiwane przez nią pieniądze trafiają na jej indywidualne konto bankowe.

Małgorzata Socha zszokowała. Chodzi o jej męża
Małgorzata Socha (akpa)

Małgorzaty Sochy chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. To prawdziwa gwiazda telewizyjna, ale nie tylko. Możemy ją przecież oglądać również w kinowych produkcjach.

Socha zarabia naprawdę dobrze. Gdzie trafiają uzyskiwane przez nią środki? Okazuje się, że na jej indywidualne konto bankowe.

Małgorzata Socha i jej mąż mają rozdzielność majątkową

Socha zazwyczaj nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Teraz zrobiła jednak wyjątek. W rozmowie z Jastrząb Post podkreśliła, że z mężem mają rozdzielność majątkową. - Każdy ma swoje konta. Jednocześnie nie mamy przed sobą tajemnic finansowych, bo to nie o to chodzi - powiedziała.

Mamy osobne konta, żyjemy wspólnie, ale mamy niezależność finansową. Każde z nas ma taką pewność siebie w tym związku, bo czujemy się równoprawni. Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest lepszy, gorszy i pod kogoś musimy się układać. To jest akurat bardzo zdrowe - podsumowała.

Przed laty opowiadała, że za rachunki odpowiada jej mąż Krzysztof Wiśniewski. - Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego! To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas - relacjonowała "Twojemu Stylowi".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić