Marcin Hakiel chwali się nową partnerką. Co za figura!

55

Marcin Hakiel wrzucił do sieci kolejne zdjęcie z nową partnerką. Uwagę zwraca jedno. Trzeba przyznać, że tajemnicza blondynka ma nienaganną sylwetkę.

Marcin Hakiel chwali się nową partnerką. Co za figura!
Marcin Hakiel z nową partnerką (Instagram)

Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela to już absolutna historia. Tancerz obecnie układa sobie życie na nowo. U jego boku kroczy tajemnicza blondynka. Do tej pory nie przedstawił jej publicznie. Nie pokazał też twarzy nowej partnerki.

Co jakiś czas kobieta gości w jego mediach społecznościowych. W niedzielę Hakiel podzielił się fotką, na której znakomicie wyeksponowana została figura jego partnerki.

Po raz kolejny kobieta nie pokazała twarzy. Partnerka Hakiela po prostu nie chce tego robić. Tancerz wyjaśniał to w jednym z komentarzy na Instagramie.

Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości - zaznaczał Marcin.

Kwitnie nowy związek Hakiela

Wszystko wskazuje na to, że nowy związek Marcina Hakiela stopniowo rozkwita. Tancerz spędza z partnerką coraz więcej czasu. "Ostatnio ukochana Marcina gościła w Warszawie. O poranku razem z tancerzem wybrali się na zakupy do supermarketu, a później zajrzeli także do sklepu zoologicznego, gdzie kupili akcesoria dla kotka. Nie szczędzili sobie czułości" - pisał niedawno "Super Express".

Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków, Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci też złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły - powiedział natomiast informator tabloidu.
Zobacz także: Saszan była jedną z pierwszych polskich influencerek. Mówili o niej "beztalencie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić