Marcin Hakiel przerwał milczenie. Wskazał, na czym mu zależy

10

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, informując o rozwodzie, zaznaczyli, że nie będą tego komentować. Mimo to tancerz postanowił przerwać milczenie. Jego słowa są bardzo wymowne.

Marcin Hakiel przerwał milczenie. Wskazał, na czym mu zależy
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (AKPA)

11 marca Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zszokowali swoich fanów. Wszystko za sprawą oświadczenia o rozstaniu. Internauci nie potrafili tego zrozumieć, bowiem wcześniej ten duet uznawany był za zgrany.

Para nie mieszka już razem. Marcin Hakiel pozostał w ich dotychczasowej posiadłości, natomiast Kasia wyprowadziła się do apartamentu na Mokotowie.

Nie wiadomo, jakie zasady ustalili, jeżeli chodzi opiekę nad dziećmi. To, co pokazują na Instagramie, sugeruje jednak, że starają się naprzemiennie spędzać czas ze swoimi pociechami.

Rozwód Cichopek i Hakiela. Wymowne słowa

"Fakt" zapytał Marcina Hakiela o rozwód z Kasią Cichopek. Tancerz postanowił się do tego odnieść. Co prawda nie wyjawił powodów rozstania, ale zwrócił uwagę na bardzo istotną kwestię.

Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich spokoju - powiedział.

Zdecydowanie bardziej powściągliwa jest Kasia Cichopek. Od momentu ogłoszenia rozstania ani razu nie skomentowała tej decyzji.

Zobacz także: Marta Krupa o rozwodzie i relacji z byłym mężem
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić