Maria Dębska znów jest zakochana? Wiadomo, kim jest jej wybranek

5

Małżeństwo Marii Dębskiej i Marcina Bosaka od ponad roku jest już oficjalnie skończone i choć jeszcze niedawno aktorka zapewniała, że jest szczęśliwą singielką, kolorowa rasa donosi, że spotyka się z kolegą z planu. Kim jest jej wybranek?

Maria Dębska znów jest zakochana? Wiadomo, kim jest jej wybranek
Maria Dębska znów jest zakochana? (kapif, (c) by KAPiF)

Choć Maria Dębska ma zaledwie 32 lata, niesie za sobą bagaż trudnych, osobistych doświadczeń.

Po wielkim uczuciu, które prawie sześć lat temu połączyło młodziutką aktorkę i starszego o 11 lat kolegę po fachu, zostało wielkie rozczarowanie.

Mimo iż Marcin Bosak zostawił dla Dębskiej swoją wieloletnią partnerkę, Monikę Pikułę, z którą ma dwoje nastoletnich dzieci, związek aktorów rozpadł się zaledwie po dwóch latach małżeństwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Są ze sobą od dekad. Ale o ślubie ani myślą

Miłości Dębskiej i Bosaka nie pomogła nawet przysięga złożona przed Bogiem, bo warto wspomnieć, że latem 2020 roku aktorzy wzięli ślub kościelny, stając przed ołtarzem w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Wiosną 2022 roku para była już po rozwodzie, a kilka miesięcy później Maria Dębska przyznała w rozmowie z Magdą Mołek, że choć decyzja o rozstaniu była trudna, to jednocześnie była właściwa.

Jeszcze do niedawna Mara Dębska zapewniała, że wiedzie życie szczęśliwej singelki, jednak tygodnik "Dobry Tydzień" donosi, że gwiazda filmu o Kalinie Jędrusik znów jest zakochana.

Serce aktorki i tym razem zabiło do kolegi po fachu. Wybrankiem Dębskiej jest ponoć Eryk Kulm, aktor znany m.in. z filmu "Filip" obsypanego nagrodami na ostatnim FPFF w Gdyni.

Aktorzy, którzy są niemal w tym samym wieku, pracowali ostatnio razem na planie nowego serialu Canal+ "Kiedy ślub?". Jak twierdzi informator wspomnianego tygodnika, para wyraźnie ma się ku sobie. Bardzo możliwe, że między tym dwojgiem rodzi się prawdziwe uczucie.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić