Marianna Schreiber pochwaliła się choinką. Stroiła ją trzy dni

27

Żona ministra Łukasza Schreibera od kilku miesięcy w mediach społecznościowych rozprawia o polityce. Nie zawsze w zgodzie z linią partii swojego małżonka. Jednak między postami o politycznym brzmieniu, znajduje miejsce na dzielenie się szczegółami z życia prywatnego. Tym razem pokazała, jak przygotowuje się do świąt.

Marianna Schreiber pochwaliła się choinką. Stroiła ją trzy dni
Fotomodelka stroiła choinkę 3 dni. Po trzech dniach zamieściła zdjęcie gołego drzewka (Instagram)

Po raz pierwszy choinka pojawiła się na profilu uczestniczki "Top Model" 6 grudnia. W obcisłej sukience, czapce św. Mikołaja, z gwiazdą w ręku, Schreiber śpiewała świąteczny hit Mariah Carey, po czym gwiazdę zawiesiła...na jednej ze środkowych gałęzi drzewka.

Dzień później zamieściła film, na którym widać jak ze swoją córką wchodzi do mieszkania, a na podłodze widnieją odciski butów "świętego Mikołaja". Po przejściu do salonu okazuje się, że...choinka jest ubrana. Córka Marianny i Łukasza zawiesza na niej jeszcze konika na biegunach. Drzewko świeci tęczowymi światełkami, jest na nim łańcuch i mnóstwo ozdób. Pod koniec filmiku łańcuchów już nie ma, widać jak córka dopiero zawiesza ozdoby.

8 grudnia choinka znów trafia na profil Marianny, tym razem w trzech ujęciach - w momencie zawieszania na niej gwiazdy, w momencie zakupu (Marianna dzielnie niesie wielkie drzewko) i w końcu...całkowicie ubrana. No, może nie całkowicie. Bo nadal nie ma na niej łańcuchów. Ale gwiazda wreszcie trafiła na sam czubek choinki.

U nas choinka już stoi… 🎄Święta w tym roku wyjątkowo spędzimy… po części w Bydgoszczy. A Wy? - podpisała post Marianna Schreiber.

Z Bydgoszczy pochodzi zarówno fotomodelka, jak i jej mąż.

Schreiber w wojsku?

W czasie, gdy żona ministra na Instagramie dzieli się urokliwymi wycinkami swojego życia, na jej Twitterowym koncie trwa ostra dyskusja o...wstąpieniu do wojska. Fotomodelka oświadcza, że gdyby była taka potrzeba - poszłaby bez mrugnięcia okiem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

A ponieważ post wywołał gorącą dyskusję, Marianna Schreiber postanowiła pociągnąć temat i zapewniła, że jeśli jej wpis otrzyma 2 tys. "serduszek", to wstąpi do wojska.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wygląda na to, że fotomodelka będzie musiała zainteresować się służbą wojskową. W 4 h po opublikowaniu wpisu miał on już prawie 8 tys. polubień.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić