Martyna Wojciechowska o córce. Takie propozycje dostaje 14-latka

16

Martyna Wojciechowska jest mamą 14-letniej Marysi Błaszczyk. Podróżniczka wyznała, że jej córka nie chce iść w ślady rodziców i omija show-biznes szerokim łukiem. Okazuje się, że Marysia dostaje mnóstwo propozycji pracy.

Martyna Wojciechowska o córce. Takie propozycje dostaje 14-latka
Córka Martyny Wojciechowskiej dostaje propozycje pracy (AKPA, Instagram, AKPA, Martyna Wojciechowska)

Córka Martyny Wojciechowskiej to 14-letnia Marysia Błaszczyk. Jej ojcem był Jerzy Błaszczyk. Niestety, były rekordzista Polski w nurkowaniu głębinowym zmarł z powodu choroby nowotworowej.

Od 2016 roku, Martyna Wojciechowska sama wychowuje córkę. Choć Marysia często towarzyszy mamie podczas wypraw w różne zakątki świata, sama nie chce relacjonować przebiegu tych podróży w mediach. W najnowszym wywiadzie Wojciechowska zdradziła nieco szczegółów o przyszłości Marysi.

Nastolatka póki co nie chce lśnić w show-biznesie. Jak mówi mama Marysi, nie ciągnie jej do bycia dziennikarką. Nie planuje też kariery modelki, choć 14-latka już dostaje liczne propozycje pracy w tej branży!

Czasem dostaję od koleżanek z branży takie propozycje dla mojej córki, ale mówię zawsze "nie, nie, nie, słuchajcie, ona ma swój pomysł na życie". Uważam, że właśnie tak powinno być. Wychowujemy dzieci dla świata, a nie dla siebie - wyznała Wojciechowska w wywiadzie dla "Co za tydzień".

Martyna Wojciechowska podkreśla, że jej córka ma na siebie własny pomysł. Marysia Błaszczyk jest żywo zainteresowana sztuką. Chętnie chodzi do muzeów i galerii sztuki. Jej mama sądzi, że 14-latka to przyszła artystka!

Albo się wspinamy z córką, albo nurkujemy, albo zwiedzamy, uwaga, muzea i galerie, bo moje dziecko jest zapaloną, przyszłą jak sądzę artystką. (...) Ma swój pomysł na życie i jest on związany ze sztuką. Jak będzie, zobaczymy, ale ja mam pełną zgodę na to, żeby moje dziecko robiło cokolwiek sobie w życiu wymarzy.

Wojciechowska nie chce Marysi niczego narzucać, ani tym bardziej spełniać swoich ambicji jej kosztem. Podróżniczka wyznała, że ma jedno życzenie. "Ja mam tylko jedną ambicję dotyczącą mojego dziecka - żeby moja córka była szczęśliwa. Niczego więcej nie chcę".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim: "Poinformuję za pomocą social mediów"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić