Martyna Wojciechowska pękła na wizji. Polały się łzy

6

Martyna Wojciechowska pokazała fragment poruszającej rozmowy z Różą Kozakowską. Obie panie nie były w stanie powstrzymać emocji. Były łzy, były łamiące się głosy.

Martyna Wojciechowska pękła na wizji. Polały się łzy
Martyna Wojciechowska (Instagram)

Róża Kozakowska to polska lekkoatletka z niepełnosprawnością. Jest to mistrzyni paraolimpijska i rekordzistka świata w rzucie maczugą oraz wicemistrzyni w pchnięciu kulą kobiet w kategorii F32.

Ostatnio Kozakowska udzieliła wywiadu Martynie Wojciechowskiej. Dziennikarka pokazała na Instagramie fragment tej rozmowy.

Możemy zobaczyć, jak bardzo była poruszona wszystkim tym, co spotkało Kozakowską. Lekkoatletka też nie mogła powstrzymać łez.

"Nie znała tych pojęć"

Wojciechowską ewidentnie przytłoczył wielki ból, jakiego doświadczyła Róża Kozakowska.

Wigilia? Święta? RÓŻA KOZAKOWSKA nie znała tych pojęć w dzieciństwie. Wiedziała za to, czym są głód, zimno i poniżanie. Jak znaleźć w sobie siłę, kiedy świat w Ciebie nie wierzy? Jak przekuć to w działanie? Róża ma w sobie wielką moc i chce się nią dzielić z innymi - podkreśliła dziennikarka w opisie do krótkiego nagrania.

Później zaznaczyła, że "ta rozmowa nie jest miła przyjemna". Jednocześnie wyjaśniła, że jest napełniona "wiarą i nadzieją".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić