Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Menedżer Barbary Kurdej-Szatan zabrał głos. Co będzie dalej? Uchylił rąbka tajemnicy

143
Podziel się:

Menadżer Barbary Kurdej-Szatan, zabrał głos ws. jej głośnego wpisu, za który gwiazda poniosła konsekwencje w postaci m.in. jej zakończeniem współpracy z TVP. Jak stwierdził Dominik Borkowicz - gwieździe jest teraz przykro. Co będzie dalej?

Menedżer Barbary Kurdej-Szatan zabrał głos. Co będzie dalej? Uchylił rąbka tajemnicy
Barbara Kurdej-Szatan może usłyszeć zarzuty (AKPA, AKPA)

Dominik Borkowicz, menadżer Barbary Kurdej-Szatan, w rozmowie z Faktem krótko skomentował całe zamieszanie wokół Barbary Kurdej-Szatan. W ostatnim czasie gwiazda mocno naraziła się wielu środowiskom, krytykując w mocnych słowach działania Straży Granicznej. Naraziła się także rządzącym, co w bezpośrednim znaczeniu oznacza m.in. jej współpracę z TVP, która została decyzją Jacka Kurskiego zakończona.

Wiele osób zastanawia się, co dalej z karierą gwiazdy. Jedni twierdzą, a należy do nich m.in. Michał Wiśniewski, że wszystko rozejdzie się po kościach, a wkrótce Barbara Kurdej-Szatan "odbije się" i na nowo zabłyśnie jako gwiazda, ale w innej stacji.

Inni są mniej optymistyczni i twierdzą, że to koniec kariery. Jak sprawę skomentował natomiast sam menadżer Barbary Kurdej-Szatan?

Menadżer zabrał głos. "Basi jest przykro"

Basi jest przykro, przeprosiła za całą sytuację. Na dziś wszystko zostało wypowiedziane z każdej strony. (...) Jest zaplanowanych kilka rzeczy na przyszłość, ale teraz ciężko określić, czy coś się będzie zmieniało i jaka będzie wola podmiotów, z którymi trwają dyskusje. Czas pokaże - mówi w rozmowie z Faktem Dominik Borkowicz (cyt. z Pudelka).

Czy gwieździe uda się jakoś wyjść z kryzysu? Z pewnością po dłuższym czasie wszyscy zapomną o sprawie, co pokazują podobne wpadki gwiazd z przeszłości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(143)
Krystyna
6 miesięcy temu
NIE PRZESADZAJCIE co to za gwiazda , z jakiego powodu redaktor uzywa takiego określenia ? no może " zabłysła " właśnie teraz tą wypowiedzią -skandaliczną , WSTYD
Stop lemingom
6 miesięcy temu
I jeszcze jedno, do menadżera Basi: my Polacy zawsze PAMIETAMY. Tak mamy od czasu jak w 1939 roku Niemcy przekroczyli polska granicę.
Stop lemingom
6 miesięcy temu
Basiu, a może kariera w Białorusi? Podobno jesteś tam wybitną aktorką i gwiazdą tak mówią w ich mediach! W końcu będziesz po właściwej stronie granicy! Poczujesz białoruskie miłosierdzie dla imigrantów i zrobisz karierę w telewizji u Łukaszenki? Co tam Polska przecież dla was celebrytów tu jest dyktatura... Jedzcie na Białoruś spróbujecie wolności po sowiecku!
Obiektywny
6 miesięcy temu
Powinna zgłosić się do WOT i na granicę z Białorusią. Tam postoi na deszczu i mrozie, dostanie butem, kamieniem albo innym żelastwem od biednych głodnych uchodźców. A jak któryś ją spotka to będzie jak w Kolonii. I potem może opisać swoje wrażenia.
66+
6 miesięcy temu
Powinna podać do sądu TVP za zerwanie kontraktu i odszkodowanie.
Tenis
6 miesięcy temu
Straciła dobrą posadkę to jest jej przykro
anna
6 miesięcy temu
Zamiast przepraszam - po tak powiedzmy " niestosownym wpisie" proszę jechać tam gdzie wojsko i służby chronią nasz kraj, wtedy będzie można uznać to za przeprosiny - proszę ze sobą zabrać tych co stoją za Panią murem
Żona
6 miesięcy temu
Pani Basia ostro wyraża się o funkcjonariuszach, ale czy chociaż raz bała się o męża, który był na służbie, który każde święto spędzał poza domem, żeby inni mogli świętować z rodzinami? Pani Basiu, trochę pokory. W końcu Pani też ci funkcjonariusze bronią.
PZPR
6 miesięcy temu
PRAWDA O OCZY KOLE TO BYLA PRAWDA
Nieciekawy go...
6 miesięcy temu
Niech idzie co pracy za najnizsza krajową zobaczy jak się żyje celebrytka od siedmiu boleści żeby nie straż graniczna wojsko i policja to ci syryjczycy goniliby was celebryci z grantami wiadomo że szkoda tych ludzi ale nie można pozwolić żeby każdy mógł przekraczać naszą granicę dopiero byłby chaos w kraju
Gość
6 miesięcy temu
A co mnie obchodzi ta Gwiazda Szatan co z nią będzie dalej.. W nosie to mam. Celebrytka.
Mandaryna
6 miesięcy temu
Brak słów co zrobiła. Celebrytki nie mogą wszystkiego. Masakrsa
Senior
6 miesięcy temu
Do obierania ziemniaków niech idzie
Ktoś
6 miesięcy temu
Kasa zmienia światopogląd ,jak widać.Praca fizyczna też by uszlachetnila i język i poglądy .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić