"Milionerzy". Co się szczepi na antypce? Pytanie za 125 tys. zł

0

W poniedziałkowym odcinku "Milionerów" nie zabrakło emocji. Tym razem wywołało je pytanie o 125 tys. złotych. Czy wiesz, co szczepi się na antypce? Gracz miał poważny problem!

"Milionerzy". Co się szczepi na antypce? Pytanie za 125 tys. zł
Zaskoczyło go pytanie za 125 tys. zł. Zapytali o antypkę (Milionerzy TVN)

Najnowszy odcinek "Milionerów" okazał się szczęśliwym dla Jakuba Widery. Mężczyzna zasiadł na fotelu przed Hubertem Urbańskim i miał szansę, by odpowiedzieć na kilka pytań.

Choć rozgrywkę zaczął zdecydowanie i bez wahania, w dalszej rozgrywce nie było już tak kolorowo. - Kto jest głównym bohaterem baby shower? - brzmiało pierwsze pytanie. Poprawna odpowiedź to oczywiście "ciężarna".

Kolejne pytania zadawane przez Urbańskiego szły mężczyźnie bardzo gładko. Zawahał się podczas tego o najdłuższą rzekę Francji i poprosił o pomoc publiczność. Chodziło o Loarę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Urbański o "Milionerach": "To nie jest teleturniej dla fizyków kwantowych"

Trudne pytanie z "Milionerów" za 125 tys. złotych. Czym jest antypka?

Niestety, to był początek złej passy gracza. Jakub Widera poległ na pytaniu za 125 tys. złotych. Dotyczyło... antypki.

Czym jest antypka? Uczestnik "Milionerów" nie znał odpowiedzi na to pytanie. Usłyszał cztery możliwe odpowiedzi, jednak do żadnej nie był przekonany. Która z nich jest poprawna?

Na antypce zazwyczaj szczepi się: A. ludzi; B. zwierzęta; C. wiśnie łutówki; D. śliwki renklody.

Mężczyzna postanowił zadzwonić do przyjaciela, jednak ten również nie wiedział, jaka jest właściwa odpowiedź. By nie stracić dotychczas zarobionych pieniędzy, zdecydował, że przerwie grę.

"Milionerzy" zakończyli się dla Jakuba wygraną 75 tys. złotych. Dowiedział się również, czym jest antypka z zadanego pytania. Okazuje się, że jest to wiśnia wonna.

Antypka to roślina uprawna ceniona za swoje właściwości ozdobne. Często pełni funkcję żywopłotu, a także podkładki pod inne odmiany wiśni albo czereśni, np. wiśni łutówki. Znaliście odpowiedź?

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić