aktualizacja 

Mocne wyznanie Aleksandry Domańskiej. Dokona apostazji

383

Aleksandra Domańska "przywitała" na Instagramie nowych obserwatorów mocnymi wyznaniami. Przyznała między innymi, że planuje dokonać apostazji i bardzo ją to cieszy.

Mocne wyznanie Aleksandry Domańskiej. Dokona apostazji
Aleksandra Domańska chce dokonać apostazji. (AKPA)

Aleksandra Domańska słynie ze chronienia swojej prywatności. Uważnie dozuje informacje, którymi dzieli się ze swoimi obserwatorami. Mówi głośno tylko o tych sprawach, które jej zdaniem są istotne. Dla tego niewiele opowiada o swoim dziecku czy partnerze.

Jakiś czas temu aktorce przybyło obserwatorów na Instagramie. Postanowiła przywitać ich paroma słowami o sobie. Od razu przedstawiła swoje poglądy i podejście do kontrowersyjnych spraw, by nikt nie był zaskoczony w przyszłości jej postawą. Zaznaczyła również, że nie jest "miłą blondynką z telewizji" i nie chce zabiegać o względy swoich obserwatorów, ani wrzucać treści, które mają kogokolwiek zadowolić.

Jestem za oddzieleniem państwa od kościoła. Niedługo dokonam apostazji, co bardzo mnie cieszy! - napisała na swoim story.
Uważam, że polskie prawo powinno uznawać małżeństwa jednopłciowe i małżeństwa te powinny mieć prawo adoptować dzieci (...) Nie znoszę PiSu i w ogóle polityki. Krew mnie zalewa jak patrzę na system, w którym żyjemy - mówi szczerze aktorka.
Zobacz także: Sebastian Fabijański o związku z Maff: "Jestem trudnym partnerem"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić