Monika Olejnik pokazała stare zdjęcie. Miała 33 lata, prawdziwa petarda

85

W niedzielę, 4 czerwca Polacy obchodzili 34. rocznicę częściowo wolnych wyborów. Wśród osób publicznych, które poruszyły ten temat, była między innymi Monika Olejnik. Dziennikarka opublikowała z tej okazji swoje stare zdjęcie. Wyglądała rewelacyjnie!

Monika Olejnik pokazała stare zdjęcie. Miała 33 lata, prawdziwa petarda
Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem sprzed ponad 30 lat. Poznalibyście ją? Petarda! (AKPA, Kurnikowski)

4 czerwca 1989 roku odbyły się pierwsze częściowo wolne wybory. Z tego powodu datę uznaje się za faktyczne zakończenie komunizmu w Polsce. W tamtym okresie Monika Olejnik pracowała już jako dziennikarka w radiowej Trójce.

Monika Olejnik kiedyś. Dziennikarka pokazała stare zdjęcie

Monika Olejnik postanowiła podzielić się z obserwatorami swoich mediów społecznościowych refleksją na temat historycznego wydarzenia. Dziennikarka pokazała słynny plakat z kowbojem, za pomocą którego działacze "Solidarności" zachęcali rodaków do udziału w wyborach.

Monika Olejnik postanowiła również opublikować własne zdjęcie z tamtego okresu. Miała wówczas 33 lata i jak wynika z fotografii – już wtedy miała upodobanie do blondu. Z okazji tak ważnego wydarzenia ubrała się elegancko i zarazem klasycznie, w ciemną spódnicę i białą bluzkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Monika Olejnik w białej "podomce" przemierza ulice Warszawy

Osoby, które znają upodobanie Moniki Olejnik do ekstrawaganckich kreacji i dodatków, musiały się mocno zdziwić. Współcześnie trudno "przyłapać" dziennikarkę w tak spokojnym zestawie – szczególnie że 4 czerwca 1989 roku uczesała się w "grzeczny" warkocz. Trzeba jednak przyznać, że i tak wyglądała naprawdę ładnie!

Post Moniki Olejnik do tej pory został "polubiony" aż przez ponad 4,5 tys. osób. To nie był pierwszy raz, kiedy dziennikarka wyraziła zaangażowanie społeczne. Olejnik regularnie dzieli się w sieci swoją opinią na różne tematy, od polityki po historię. Jest także wielką miłośniczką sztuki i zdarza się jej polecać różne wystawy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić