"Na poziomie czytanki z 5 klasy". Korwin-Piotrowska ostro o "365 dni"

34

Po uroczystej premierze drugiej części filmu "365 dni" w mediach zrobiło się bardzo gorąco. Nie brakuje soczystych opinii na temat tej produkcji. Jedną z nich w sieci zamieściła Karolina Korwin-Piotrowska.

"Na poziomie czytanki z 5 klasy". Korwin-Piotrowska ostro o "365 dni"
Karolina Korwin-Piotrowska (AKPA)

Swoją opinię na temat nowego filmu Korwin-Piotrowska opublikowała na Instagramie. W obszernym wpisie między innymi streściła fabułę, ale i skrytykowała dialogi.

(...) mamy dialogi na poziomie czytanki z 5 klasy upstrzone soczystą "kur***", mówią też po "angielsku" i "włosku". Zjednoczona Europa w pełnej krasie. Obrazki są ładne. Pościel też ładna.Aktorstwo zaś jest na poziomie tego, czym ten "film" jest, czyli żadne, na poziomie wokalno- mimicznym- z uwzględnieniem posuwistych spojrzeń zza markowych, drogich szkieł, z logo koniecznie, wszak rozmawiamy o ludziach luksusowych - pisze dziennikarka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Erotyk najwidoczniej nie spodobał się również Maffashion. "I ten moment kiedy do ujęcia ze skokiem do łóżka jest dodany dźwięk a la warknięcie lwa (chyba) - złoto! Oplułam się" - przekazała w mediach społecznościowych.

Jedno słowo by wystarczyło - patologia. Nie oglądałam "nowego dzieła" ale 10 minut poprzedniego wystarczyło... - skomentowała z kolei Sara Boruc.

Blanka Lipińska reaguje

Obojętnie obok recenzji nie przechodzi Lipińska. Choć wprost tego nie napisała, to łatwo wyczuć, że odniosła się do słów Sary Boruc.

Już są recenzje pierwsze. Te od fanów najbardziej mnie interesują. Natomiast gdzieś mi przemknęło, że są osoby publiczne, które wypowiadają się na temat filmu, mimo że go nie oglądały. Nie wiem, nie znam się, to się wypowiem. Nie będę tego rozkminiać - podkreśliła na InstaStory.
Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić