Najpierw "Kiepski", teraz "Święty". Nowa fucha dla Waldusia

7

Bartosza Żukowskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zyskał on ogromną rozpoznawalność za sprawą serialu "Świat według Kiepskich". Teraz Walduś pojawi się w produkcji Super Polsatu.

Najpierw "Kiepski", teraz "Święty". Nowa fucha dla Waldusia
Bartosz Żukowski (Licencjodawca, AKPA)

Wiadomo już, że Bartosz Żukowski wystąpi w serialu Super Polsatu pt. "Święty". Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że aktor wcieli się w postać Dominika, brata Andrzeja Wróbla, granego przez Kazika Mazura.

Żukowski po raz pierwszy pojawi się w odcinku 262. Został on zaplanowany na wtorek, 8 listopada, godz. 20:00.

Dominik pojawi się w Uroczysku zupełnie niespodziewanie, zaskakując nawet własnego brata. Trafi akurat na opijanie przystąpienia stylisty Huberta do Klubu Kawalera, w którym rej wodzi Andrzej Wróbel. Niespodziewany gość przyłączy się do świętowania i wkrótce sam nabierze ochoty na członkostwo w Klubie. Jak się okaże w kolejnych odcinkach, Dominik uciekł żonie i trójce dzieci, postanowił wyrwać się spod pantofla, zacząć nowe życie i przybrać image buntownika... - przekazano w opisie odcinka.

"Święty" - najważniejsze informacje o serialu

Serial "Święty" pojawia się w Super Polsacie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Obecnie emitowane są odcinki w ramach szóstego sezonu tej produkcji.

"Święty" jest komedią obyczajową. W rolę głównego bohatera wciela się Mariusz Wegłowski - gra on Mikołaja Białacha. Obecnie mierzy się z nową misją. Został sołtysem podwrocławskiego Uroczyska, gdzie postanowił otworzyć bar "Święty Mikołaj". Białach stara się wspierać mieszkańców, którzy muszą radzić sobie z rozmaitymi trudnościami.

Pierwsze odcinki serialu "Święty" pojawiły się w telewizji w 2020 roku. Za jego produkcję odpowiada ATP Grupa.

Zobacz także: Zatrzymano hakera ws. spoofingu. Minister Cieszyński o śledztwie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić