Nie żyje były partner Sylwii Bomby. Nowe wieści na temat tragedii

6

Smutną informację ujawnił w środę Pudelek. Nie żyje Jacek Ochman, szerzej znany jako były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córki Antoniny. Dziennikarze "Faktu" poprosili celebrytkę o komentarz, Bomba nie kryje wielkiego poruszenia po śmierci byłego ukochanego.

Nie żyje były partner Sylwii Bomby. Nowe wieści na temat tragedii
Nie żyje były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczki (Instagram)

Sąsiedzi zmarłego opowiedzieli, jak znaleziono ciało. Wieczorem we wtorek 26 lipca ktoś miał wezwać policję na warszawskie osiedle z powodu złowróżbnego przykrego zapachu, który wydobywał się z jednego z mieszkań od tygodnia.

Wszyscy wiedzieli, że ten pan ma problemy z alkoholem. Kiedyś nawet wybrał się zakrwawiony w slipach do sklepu po alkohol na krechę. Ogólnie policja miała problemy, aby wejść do środka, ale w końcu im się udało i wywieźli ciało w czarnym worku. Przyjechała też straż pożarna, aby pomóc — powiedział sąsiad zmarłego w rozmowie z portalem przeambitni.pl.

Jacek Ochman w latach 2015–2021 był prezesem klubu Znicz Pruszków. Przed laty starał się także o posadę członka zarządu PZPN. Byli koledzy pożegnali go na stronie klubu.

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy Mamie i dzieciom. Do zobaczenia Prezesie na niebiańskiej trybunie! — czytamy na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dziennikarze "Faktu" zadzwonili do Sylwii Bomby i poprosili ją o kilka słów w sprawie nagłej śmierci byłego partnera. Miała krótko odpowiedzieć drżącym głosem — Przepraszam, ale nie chciałabym dziś rozmawiać — i zakończyła rozmowę.

Sylwia Bomba z zawodu jest fotografem, popularność przyniósł jej udział w "Gogglebox. Przed telewizorem", hicie stacji TTV. W 2018 roku gwiazda urodziła Antoninę, córkę Jacka Ochmana, z którym przez kilka lat była w związku. Jednak w lipcu 2021 roku Bomba poinformowała, że od kilku miesięcy nie jest już związana z ojcem swojej córki. Nie chciała wdawać się w szczegóły rozstania, ale podkreśliła, że walczyła o związek, bo chciała, żeby jej córka miała pełną rodzinę.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić