Nie żyje znany youtuber. Łukasz "Demon" Motyka testował ostre potrawy

63

Nie żyje znany youtuber Łukasz "Demon" Motyka. 42-latek słynął z testowania bardzo pikantnego jedzenia. Informację o śmierci Motyki przekazał platformie "X" (dawniej Twitter) influencer Marcin Malczyński .

Nie żyje znany youtuber. Łukasz "Demon" Motyka testował ostre potrawy
Nie żyje znany youtuber Łukasz "Demon" Motyka. (Instagram)

"Łukasz Demon nie żyje. Niestety, osoba z bliskiego otoczenia potwierdziła informację. Dostałem też kilka informacji o tym, że to atak serca/czy jakaś dziwna reakcja na challenge - ale żadna z nich niepotwierdzona. Wielka szkoda, bo bardzo pozytywny i pomocny człowiek" - napisał na platformie "X" Marcin Malczyński

Łukasz "Demon" Motyka miał 42 lata. Jego konto na TikToku śledziło ponad 324 tys. osób, a na YouTube ponad 13 tys. Youtuber testował bardzo ostre sosy i potrawy, przez co w sieci pojawiły się podejrzenia, że śmierć może mieć coś wspólnego z jego działalnością. Marcin Malczyński stanowczo uciął te plotki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Youtuber, instagramerka, tiktokerka - to zawody marzeń nastolatków. Gdzie zmierza rynek pracy?
Nie było to po żadnym challengu! Z informacji które przekazał mi jego przyjaciel "Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili, że od około 20 godzin". Więcej szczegółów nie chce podawać, ale zostałem poproszony o wrzucenie tej informacji – napisał na dawnym Twitterze.

Michał Cichy - dziennikarz portalu mma.pl poinformował, że Motyka miał podpisany kontrakt z federacją FAME MMA.

- Smutne wieści nadeszły. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024 - napisał Cichy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić