Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Niepokojące informacje o Piotrze Fronczewskim. Jest komentarz produkcji

66

Piotr Fronczewski miał niedawno pojawić się w hicie TVP "Leśniczówka". Niestety, problemy zdrowotne pokrzyżowały te plany. Sprawę skomentowała produkcja serialu.

Niepokojące informacje o Piotrze Fronczewskim. Jest komentarz produkcji
Piotr Fronczewski (PAP, Archiwum Leszczyński)

Piotr Fronczewski to jeden z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Jego głos jest znany niemal wszystkim - zarówno starszym, jak i najmłodszym widzom.

Jakiś czas temu zagrał niewielką rolę w serialu stacji TVN "Rojst". Niestety, nie gra już tak często jak kiedyś. A jest to spowodowane pogarszającym się stanem zdrowia.

Miał wrócić na ekran

Niedawno miał wrócić na plan filmowy i pojawić się w hicie Telewizji Polskiej - serialu "Leśniczówka".

Fani aktora będą musieli jednak obejść się smakiem. Wszystko przez to, że Fronczewskiemu ponownie dało się we znaki jego zdrowie.

Wszystkie plany związane z panem Piotrem zostały zawieszone. Nie wiemy, kiedy pojawi się na planie. Sytuacja jest dynamiczna - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z produkcji.

Aktor od kilku lat walczy z problemami kardiologicznymi. Wiosną 2019 r. opowiedział w radiowym wywiadzie o jednym z ataków serca, w trakcie którego ledwie dojechał do szpitala.

To jednak nie koniec. Jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19 aktor musiał przejść operację. Tym razem chodziło o biodro.

W mediach aż huczało, że rodzina naciska na Fronczewskiego, by trochę zwolnił. Aktor postanowił zastosować się do ich rad i od tego czasu na ekranie pojawia się sporadycznie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić