Nowak o Tusku. Internauci wytykają jej manipulację

162

Słowa Donalda Tuska o tym, że siedzi "blisko prezesa Kaczyńskiego" i czasami słyszy, co mówi stały się niemalże viralem. Takiej okazji nie mogła w swoich mediach społecznościowych przegapić była małopolska kuratorka oświaty Barbara Nowak. W swoim stylu odniosła się do wypowiedzi premiera.

Nowak o Tusku. Internauci wytykają jej manipulację
Barbara Nowak skomentowała słowa Donalda Tuska (AKPA, Facebook)
Nie chciałem na to reagować, ale tak nieszczęśliwie się składa, że siedzę blisko prezesa Kaczyńskiego i czasami słyszę, co mówi. Kiedy przemawiał Michał Kołodziejczak i zwrócił się do prezesa per "panie Kaczyński", ten odpowiedział mu "ty gówniarzu".

To właśnie ta wypowiedź Donalda Tuska wywołała falę komentarzy w czwartek, 25 stycznia. Jedną z osób, które natychmiast się do niej odniosły jest Barbara Nowak.

Była kuratorka oświaty z Małopolski po utracie władzy przez PiS bardzo uaktywniła się w mediach społecznościowych i z właściwą sobie swadą komentuje większość wydarzeń politycznych z udziałem koalicji rządzącej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: O kurator znów głośno. "To mnie przeraża'

Dlatego słów krytyki pod adresem premiera z jej ust nie zabrakło i tym razem. Barbara Nowak wypowiedź premiera Tuska skomentowała nieco przeinaczając fakty, co natychmiast wytknęli jej obserwujący jej konto internauci.

Premier #Koalicja13grudnia właśnie powiedział, że w Sejmie to on zajmuje się podsłuchiwaniem Prezesa Kaczyńskiego. Coś usłyszał, coś przeinaczył i uważa, że wie! Hejtuje i jest w tym przerażająco żałosny! - napisała Nowak.

Manipulację szybko skomentowali jej obserwatorzy. "Nic takiego nie powiedział ,mówił że siedzi na tyle blisko że słyszy. Pani chodzi do kościoła i poucza o moralności" - napisała jedna z osób pod postem. " Wy wszystko mylicie! Z drugiej strony walcząc z wyimaginowaną koalicją 13grudnia dziwne nie jest!" -zauważył ktoś inny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić