Ojciec Angeliki z "Love Island" do internautki. "Zamknij ten r**"

69

Tata Angeliki z 4. sezonu "Love Island" ostro broni córki przed "hejterami", a przynajmniej tak odbiera ich opinie. Przesadził? Posypały się iskry.

Ojciec Angeliki z "Love Island" do internautki. "Zamknij ten r**"
Angelika Kramer (Instagram, @angelika_loveisland)

Angelika Kramer ma wielu fanów, jednak zdaje się, że jej pojawienie się w "Love Island" w większości wywołało wiele negatywnych komentarzy, które na szczęście wraz z trwaniem programu poprawiają się. Jak się okazuje, celebrytka ma na szczęście obrońcę w postaci ojca, który aż za mocno wstawia się za córką. Niczym lew!

22-latka, jak podaje Pudelek, w 4. sezonie stała się jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci. Na co dzień mieszka w Londynie, jest piękna, ale w programie za często mówi o swoim chłopaku i tatuażach, co według wielu robi się... nudne.

Fanom nie przypadło do gustu to, że właściwie jedynym tematem, który porusza w rozmowach z "wyspiarzami", są tatuaże i jej były chłopak - twierdzi redakcja Pudelka.

"Love Island". A wszystko zaczęło się od jednego komentarza...

Wszystko zaczęło się od jednego komentarza. Internautka źle oceniła występ Angeli w jednym z odcinków "Love Island". Oberwało się celebrytce.

Nie doceniasz ludzi, którzy dbają o ciebie i się starają, a wybierasz w życiu chyba samych debili. Szkoda Bruna, że nie dałaś mu szansy i strasznie go nie szanowałaś w programie. Nawet na niego nie spojrzałaś, jak mu to mówiłaś. Dno - napisała pod postem na instagramowym koncie Angeliki, utworzonym przez "Love Island", internautka.

Na ww. komentarz odpowiedziała mama Angeliki, broniąc córki. Jednak jej komentarz był kulturalny, jeśli porównać go z odpowiedzią ojca, który zwyzywał adresatkę i nie przebierał w słowach.

Słuchaj, macioro, kimkolwiek jesteś, musisz być bardzo zakompleksiona i na pewno bardzo brzydka, bo widzę, że wstydzisz się pokazać i hejtujesz z ukrycia, więc zamknij ten pryszczaty ryj - napisał tata Angeliki Kramer.

Co myślicie o jego odpowiedzi? Internauci jednogłośnie ocenili, że przesadził, a tego typu słowne wycieczki... nie pomogą wizerunkowi córki.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić