aktualizacja 

Okrutnie zadrwił z Ziobry. Polacy się zaśmiewają

110

Michał Żebrowski już niejednokrotnie publikował w sieci żartobliwe wpisy. Tym razem zdecydował się na to, by nawiązać do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Internauci nie ukrywali, że wpis celebryty mocno ich rozbawił.

Okrutnie zadrwił z Ziobry. Polacy się zaśmiewają
Zbigniew Ziobro, Michał Żebrowski (AKPA, Getty Images)

Co jakiś czas humorystyczne migawki w sieci publikuje Aleksandra Żebrowska. Jej mąż Michał Żebrowski również próbuje podążać tym śladem, co wyraźnie podoba się internautom. Ostatnio artysta nawiązał do Zbigniewa Ziobry.

Minister sprawiedliwości podczas uroczystości w kopalni Bełchatów pokazał się z bronią wsadzoną za pasek. Do sprawy polityk odnosił się w rozmowie z "Super Expressem".

Mam uprawnienia na broń, w tym do celów sportowych. Od kilku lat dla sportu i rekreacji strzelam w weekendy na strzelnicy. Dlatego wracając po weekendzie do Warszawy, gdzie broń na co dzień przechowuję, miałem ją ze sobą. Na konferencji w Bełchatowie zatrzymałem się w drodze do stolicy. Zgodnie z przepisami nie mogłem jej pozostawić w samochodzie - mówił minister sprawiedliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To wyraz pogardy". Schetyna komentuje "aferę mięsną"

Żebrowski nie przeszedł obok tego obojętnie. Chwycił za pieluchę i plastikowy pistolet, a następnie nieco "upodobnił" się do Zbigniewa Ziobry.

Na wszelki wypadek #prokreatorgeneralny - czytamy pod fotką udostępnioną przez Michała Żebrowskiego.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Michał Żebrowski z "bronią". Internauci reagują

Internauci momentalnie zaczęli pękać ze śmiechu! Wielu z nich odniosło się do migawki opublikowanej przez Michała Żebrowskiego. Jak komentowali to zdjęcie?

Jak ja was kocham Żebrowscy.
Żeby przetrwać w tym chorym kraju, takie posty są jak balsam dla duszy.
Zacnie nabita pielucha - czytamy w komentarzach.

Generalnie wpis Żebrowskiego wywołał ogromne poruszenie. Nic w tym jednak dziwnego, bo przecież celebryta wykorzystał temat, o którym jest teraz bardzo głośno. Tym samym dał do zrozumienia, że wie, jak poruszać się w mediach społecznościowych.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić