aktualizacja 

Opozda nie wytrzymała. Oto jak drwi z Królikowskiego

101

Znów iskrzy na linii Joanna Opozda - Antek Królikowski. Zaczęło się od tego, że aktor jasno dał do zrozumienia, że nie był gotowy na ślub i zapewnił, że nie chce kolejnych konfliktów z celebrytką. Odpowiedź nadeszła wręcz błyskawicznie.

Opozda nie wytrzymała. Oto jak drwi z Królikowskiego
Antek Królikowski, Joanna Opozda (AKPA)

Antek Królikowski i Joanna Opozda od dłuższego czasu toczą medialną batalię, którą śledzi mnóstwo osób. Celebryci wbijają sobie szpileczki w wywiadach czy też za pośrednictwem mediów społecznościowych. O ich spięciach już niejednokrotnie było bardzo głośno.

Ostatnio spore poruszenie wywołały słowa Antka Królikowskiego. Aktor udzielił wywiadu Onetowi, podczas którego został zapytany choćby o małżeństwo z Joanną Opozdą.

Małżeństwo nigdy nie było moim wielkim marzeniem - podkreślił aktor.

Na tym jednak nie poprzestał. Nawiązał również do wątku alimentów, których według aktorki nie płaci, ale i przypomniał, że nie podoba mu się wykorzystywanie Vincenta do reklam Joasi na Instagramie. - To jest rodzaj małych gierek, wojenek, które się rozgrywają. Wiele rzeczy się wylało nieprawdziwych - jak to, że nie płacę alimentów - mówił Królikowski.

Mój syn jest stabilnie zabezpieczony przez komornika, który siedzi na moich dwóch kontach (...). Żałuję, że to wszystko wyszło tak nagle na światło dzienne. Cierpi na tym rodzina moich bliskich i na pewno też po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to teraz jakoś uspokajać - dodał.

Joanna Opozda wymownie reaguje

Najwidoczniej Joannie nie spodobał się wywiad Antka. Najpierw wrzuciła do sieci okładkę filmu "Pinokio" z hasłem: "Prawdę ma w nosie", do której dorzuciła "Czasem warto sięgnąć po klasykę", a później jeszcze zaśpiewała przebój "Chłopaki nie płaczą".

Mówisz, życie jak cukierek, gorzkie jest czasami - wyśpiewała Opozda. - Kumple dawno cię olali - nuciła nieco później.

Trudno uniknąć wrażenia, że skierował to w stronę Antka Królikowskiego. To już kolejna tego typu sytuacja. Celebryci absolutnie się nie oszczędzają...

Zobacz także: Maja Rutkowski o atmosferze w domu po jej ostatnim wywiadzie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić