aktualizacja 

Pani Dorota do Gessler. Bardzo ostre słowa i awantura w programie

37

Przebieg ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji" nie należał do najspokojniejszych. Momentami mogłoby się wydawać, że Magda Gessler trzaśnie drzwiami i zrezygnuje z przeprowadzania zmian. Nie brakowało przykrych oskarżeń: "Wczoraj zabiła pani moją pasję".

Pani Dorota do Gessler. Bardzo ostre słowa i awantura w programie
Magda Gessler była wściekła. Pod jej adresem padły poważne oskarżenia (kadr z programu "Kuchenne rewolucje")

Nowy odcinek programu "Kuchenne rewolucje" odbył się w restauracji "Voila" w Krakowie. Lokal specjalizował się we francuskiej kuchni, a jego właścicielką jest pani Dorota, wspierana w prowadzeniu lokalu przez syna Kamila.

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler w restauracji "Voila" w Krakowie

Lokal od początku nie wywarł na Magdzie Gessler najlepszego wrażenia. Restauratorka była zniesmaczona zbyt wysokimi, jej zdaniem, cenami. Negatywne odczucia wzmocniły niesmaczne posiłki, a także niegrzeczne zachowanie pani Doroty, które – zarzuciła Gessler – odstraszało klientów.

Restaurator to jest człowiek, który musi mieć taką energię, że ludzie do niego lgną. Pani ma taką energię, że trzeba sp********ć – tłumaczyła Magda Gessler pani Dorocie.
No to sp*******j – usłyszała od pani Doroty w odpowiedzi ("Kuchenne rewolucje").

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Magda Gessler zapisuje kolejne karty swojej autobiografii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"

Jak można było przypuszczać, takie słowa zdenerwowały Magdy Gessler. Pani Dorota wyjaśniła więc pospiesznie, że nie zwracała się do gwiazdy TVN, lecz miała na myśli... siebie. Wkrótce do rozmowy pań dołączył Kamil. Dyskusja toczyła się w tak gwałtowny sposób, że Gessler zdecydowała się ją uciąć.

Masz się zamknąć na pięć minut – nakazał ostro pani Dorocie ("Kuchenne rewolucje").

Następnego dnia również padło wiele przykrych słów. Między innymi – pod adresem samej Magdy Gessler. Właścicielka restauracji zarzuciła gwieździe TVN, że z jej winy utraciła pasję do prowadzenia lokalu.

Wczoraj zabiła pani moją pasję – oskarżała Magdę Gessler pani Dorota ("Kuchenne rewolucje").

Na szczęście dla restauratorki i jej syna, ostatecznie rewolucja skończyła się pomyślnie. Krakowski lokal zmienił nazwę na "Voila Avignon", a Magda Gessler nie kryła zachwytu smakiem potraw i profesjonalizmem personelu.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić