Paris Hilton ma nowy pomysł na siebie. Jest tylko jeden problem

2

Paris Hilton swojej drogi szukała długo - była modelką, aktorką, DJ-ką, śpiewała, a teraz... będzie prowadziła program o gotowaniu. Problem tylko w tym, że... nie umie gotować.

Paris Hilton ma nowy pomysł na siebie. Jest tylko jeden problem
Paris Hilton (Getty Images)

Hilton była już modelką, aktorką, DJ-ką, wydała płytę, perfumy, kolekcję ubrań czy inwestowała w nieruchomości. Teraz postanowiła spełnić kolejne marzenie - będzie prowadzić programu o gotowaniu.

4 sierpnia na platformie Netflix pojawi się nowy program "Gotowanie z Paris". Ma być to format zupełnie inny od dotychczas znanych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pojawia się tylko jeden mały problem... Paris nie umie gotować. Nie aspiruje jednak do tego. Z pomocą znanych przyjaciół takich jak Kim Kardashian, Demi Lovato czy Lelepons i rodziny - siostry Nicki i mamy Kathy, Paris będzie odkrywać nowe składniki i przepisy oraz egzotyczne przybory kuchenne w programie inspirowanym jej popularnym klipem na YouTube, który zdobył popularność na początku 2020 r.

6 odcinków przedstawi cały proces od zakupów, aż po gotowanie. Już sam zwiastun jest ciekawy - Paris pyta w nim Siri, czym jest... skórka od cytryny.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić