Patrycja Markowska o stanie zdrowia ojca. "Spadek sił"

19

Wokół stanu zdrowia Grzegorza Markowskiego narosły liczne spekulacje. W końcu wątpliwości fanów zdecydowała się rozwiać jego córka i zarazem koleżanka po fachu – Patrycja Markowska. Jak się czuje legendarny artysta? Nie wszystko wygląda różowo, ale nie ma też powodów do paniki.

Patrycja Markowska o stanie zdrowia ojca. "Spadek sił"
Patrycja Markowska postanowiła rozwiać wątpliwości fanów i opowiedziała, co się dzieje z jej ojcem (AKPA, AKPA, Prończyk)

O kondycji Grzegorza Markowskiego ostatnio było głośno w październiku ubiegłego roku. Legendarny rockman podjął wówczas decyzję o odwołaniu koncertów jubileuszowych z okazji 40-lecia zespołu Perfect. Przyczyna miała leżeć właśnie w problemach zdrowotnych.

Grzegorz Markowski jest chory? Patrycja Markowska komentuje

Patrycja Markowska potwierdziła, że Grzegorz Markowski rzeczywiście boryka się ze spadkiem sił witalnych. Wokalistka jednocześnie podkreśliła, że ojciec czuje się na tyle dobrze, by namawiała go do stopniowego podejmowania kolejnych aktywności.

Mój tata miał spadek sił witalnych, to na pewno. Czuje się dobrze i ja go po prostu namawiam do tego, żeby te skrzydła unosił i robił aktywnie pewne rzeczy – wytłumaczyła Patrycja Markowska w rozmowie z portalem Pomponik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Markowska wspomina: "Moje pierwsze występy były strasznie nieudolne"

Córka rockmana wyjawiła, że nie zawsze udaje jej się skłonić ojca do robienia kolejnych rzeczy. Przyznała, że szanuje decyzję niemłodego już, bo 69-letniego, artysty, aby nieco zwolnić tempo i nie grać tylu koncertów, ilu do tej pory.

On się czasami zgadza, ale ja muszę uszanować to, że on chce zwolnić. Nie mogę go ciągnąć na siłę i namawiać do roboty, bo ma swoje lata i myślę, że zaśpiewał już tyle dźwięków i zagrał już tyle koncertów, że nie ma sensu robić tego na siłę – wyjaśniła Patrycja Markowska w rozmowie z Pomponikiem.

W 2021 roku muzycy zespołu Perfect podjęli decyzję o jego rozwiązaniu. Mimo tego Grzegorz Markowski nie zrezygnował całkowicie z występów – wręcz przeciwnie, nadal chętnie pojawiał się na scenie, nierzadko w towarzystwie córki.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić