Angelika Karpińska| 

Paweł Królikowski zostawił wyjątkowy testament. Wdowa ujawniła szczegóły

3

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło półtora roku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ujawniła, że aktor zostawił po sobie wyjątkowy testament.

Paweł Królikowski zostawił wyjątkowy testament. Wdowa ujawniła szczegóły
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski (AKPA)

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Aktor przez lata zmagał się z chorobą neurologiczną. Jego śmierć była ogromnym szokiem dla fanów i wielkim ciosem dla jego bliskich.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła wywiadu serwisowi Viva.pl, w którym wspominała męża. Podkreśliła, że rodzina stara się pielęgnować pamięć po zmarłym aktorze.

Wyjątkowy testament Pawła Królikowskiego

Gwiazda serialu "Klan" ujawniła jaki testament zostawił po sobie Paweł Królikowski. Nie chodziło jej jednak o majątek, a o Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej, który odbywa się w Kudowie z inicjatywy Królikowskiego.

To wspaniały testament mojego męża, który zostawił ten festiwal. W ubiegłym roku robiliśmy 5. edycję. Byliśmy bardzo zadowoleni, widzowie chyba również i dlatego chcemy to kontynuować - powiedziała Ostrowska-Królikowska.

Aktorka podkreśliła, że jej zmarły mąż "cały czas żyje między nami". Wspomniała m.in. o przepisach kulinarnych, które spisywał Królikowski.

On cały czas żyje między nami. Staramy się kontynuować to, co on zaczął. Nawet przepisy! Paweł zawsze mówił, by spisywać receptury babci i tak sobie myślę, że moje dzieci powinny zapamiętywać pewne rzeczy, by przenosić je do swoich rodzin. Upamiętnienie to kontynuacja spraw, które ktoś bliski zaczął. To dla nas przyjemność - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Zobacz także: Wspiera Strajk Kobiet, czy zagra w produkcji TVP? Domalik o pracy aktorki

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić