Przemysław Kossakowski dementuje plotki. Wydał oświadczenie

31

Nie milką echa doniesień o rzekomej autobiografii Przemysława Kossakowskiego. Dziennikarz i podróżnik postanowił w końcu zabrać w tej sprawie głos. Wydał oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych.

Przemysław Kossakowski dementuje plotki. Wydał oświadczenie
Przemysław Kossakowski zabrał głos w sprawie rzekomej autobiografii (AKPA)

Przemysław Kossakowski zaczął ostatnio prowadzić w TTV nowy program "Projekt Cupid". Z pewnością nie może więc narzekać na brak zajęć. W ostatnim czasie tabloidy zaczęły rozpisywać się, że celebryta planuje wydać autobiografię.

W książce dziennikarz miał zawrzeć historie ze swojego życia prywatnego. Od razu pojawiły się pytania, czy opisze także kulisy swojego związku z Martyną Wojciechowską. Jeden z dwutygodników przekazał, że biografia ukaże się jeszcze przed wakacjami.

Przemysław Kossakowski pracuje nad autobiografią? Klarowne oświadczenie

We wtorek Przemysław Kossakowski odniósł się do tych pogłosek na profilu w mediach społecznościowych. Wyjawił, że wcale nie pracuje nad autobiografią. Przyznał jednak, że w planach ma inne dzieło literackie.

Jak mi doniesiono, od dwóch dni w alternatywnej rzeczywistości kolorowej prasy i kolorowych portali zaciekle dystrybuowane są spekulacje na temat mojej autobiografii. Rzecz chciałbym poddać smętnemu dementi. Tak, piszę książkę. Nie, nie piszę autobiografii. Żeby pisać autobiografię, należy być w podeszłym wieku i coś w życiu osiągnąć, podczas gdy ja, zbliżam się zaledwie do spełnienia pierwszego z tych kryteriów – podkreślił Kossakowski we wpisie na Facebooku.

Gwiazdor postanowił w przewrotny sposób podziękować mediom. Stwierdził, że przyczyniły się do promocji jego nieukończonego jeszcze dzieła.

Niemniej jednak chciałbym podziękować kolorowej prasie i kolorowym portalom za promocję publikacji, która jakkolwiek nie jest jeszcze ukończona, to jak większość publikacji promocji potrzebuje. Miłego dnia – zakończył gwiazdor.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kossakowski zaprzecza, że pisze autobiografię. "Rozczarowanie"

Pod wpisem rozgorzała gorąca dyskusja. Część internautów stwierdziła, że chętnie przeczytałaby biografię Kossakowskiego.

Rozczarowanie. Byłam pierwsza w kolejce, aby ją zakupić – napisała jedna z internautek.

Nie zabrakło jednak głosów, że powstawanie kolejnego dzieła to znakomita wiadomość. – Liczę, że w nowej książce pojawią się humorystyczne smaczki – dodała inna fanka.

Obejrzyj także: Kossakowski odpływa: "Poszedłbym na imprezę z Jarosławem Kaczyńskim"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić