Roksana Węgiel przekazała radosną wiadomość. Ogromne poruszenie!

117

Roksana Węgiel publicznie oznajmiła, że zaręczyła się z Kevinem Mglejem, który jest od niej starszy o osiem lat. Tym samym artystka potwierdziła liczne domysły fanów. Pochwaliła się nawet pierścionkiem od ukochanego.

Roksana Węgiel przekazała radosną wiadomość. Ogromne poruszenie!
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (AKPA, AKPA)

Roksana Węgiel cieszy się gigantyczną popularnością. Wybiła się dzięki zwycięstwom w pierwszej edycji "The Voice Kids" i w Eurowizji Junior.

Niedawno piosenkarka skończyła zmagania maturalne. Teraz natomiast stało się jasne, że za jakiś czas zamierza wziąć ślub!

Węgiel potwierdziła zaręczyny, o których spekulowało się od jakiegoś czasu. To efekt piosenki "ŁATWOGANG", w której Roksana wystąpiła gościnnie. W tym kawałku 18-latka zaśpiewała fragment, który mówi o zaręczynach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Toni Collette o kulisach filmu “Mafia Mamma”. "To była największa przyjemność”

Teraz nie ma już żadnych złudzeń. Młoda gwiazda oznajmiła w sieci, że przyjęła pierścionek zaręczynowy z rąk Kevina Mgleja.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko.Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe... Dziękuję, że jesteś - napisała w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel zaręczona. Lawina komentarzy

Relacja Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem od początku budzi mnóstwo emocji. Przede wszystkim ze względu na to, że chłopak jest od niej starszy o osiem lat i ma dziecko z inną kobietą.

Tym razem w kierunku Roksany popłynęły gratulacje, ale i cierpkie słowa. Jedna z internautek uznała, że musi stanąć w obronie młodej artystki. Jej komentarz robi furorę.

Polacy to piękni ludzie, zawsze wejdą w czyjeś życie brudnymi butami i będą pouczać młodszych, jak żyć. To ona przeżyje swoje życie w taki sposób, jaki ona chce i z tym kim chcę. Zajmijcie się sobą - zaapelowała.

Niektórzy radzą Roksanie, by "jeszcze to przemyślał". "Nie za wcześniej? Matko, jak dla mnie to jeszcze dziecko", "To się nie skończy dobrze, daję max dwa lata", "Już po babie" - piszą złośliwi internauci.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić