Schreiber brutalnie szczera. "Nie wiem, czy się z tego podniesiemy"

32

Marianna Schreiber po raz kolejny zdecydowała się zwierzyć swoim obserwatorom z tego, jak się jej układa z mężem Łukaszem Schreiberem, ministrem PiS. Słowa modelki sugerują, że w ich małżeństwie być może jeszcze nigdy nie było tak źle. "Nie wiem, czy się z tego podniesiemy" - wyznała.

Schreiber brutalnie szczera. "Nie wiem, czy się z tego podniesiemy"
Marianna Schreiber (Instagram)

Odkąd żona polityka PiS wystąpiła w programie "Top Model", stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie ma dnia, by nie opublikowała nowego zdjęcia czy nagrania. Chętnie także relacjonuje swoje życie prywatne.

Jej obserwatorzy nie ukrywają, że najbardziej interesują ich jej relacje z mężem. Schreiber bowiem otwarcie mówi o tym, że nie zgadza się z wieloma poglądami ukochanego. Żona ministra niemal codziennie dostaje pytania na temat ich małżeństwa.

Żona ministra zdobyła się na szczere wyznanie

Jedna z obserwatorek modelki zapytała wprost: "Co cię trzyma przy mężu? Dla mnie wspólne patrzenie w tym samym kierunku jest chyba najważniejsze". Odpowiedź Schreiber sugeruje, że kryzys w małżeństwie nadal trwa, a modelka liczy na to, że mąż w końcu ją doceni.

Kocham mojego męża nad życie... ale nie będę ukrywać, że jest bardzo ciężko. Ta sytuacja, która nas spotkała, pokazała mi mojego męża spojrzenie na mnie i nie wiem, czy się z tego podniesiemy... liczę na to - wyznała Schreiber na Instagramie.

Inna internautka zapytała o to, czy mąż aktywistki krytykuje jej działalność w mediach społecznościowych. Aspirująca modelka odpowiedziała krótko: "Zdecydowanie tak...".

Marianna Schreiber już wielokrotnie zapewniała, że nie myśli o rozwodzie. Jednak na pewno nie jest jej łatwo spełniać się zawodowo przy mężu, który nie okazuje jej wsparcia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradza ulubiony gadżet Radosława Majdana
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić