Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Monika Miller wkurzyła się nie na żarty. Tak zła jeszcze nie była

39
Podziel się:

Monika Miller zazwyczaj nie wypowiada się na tematy polityczne. Obok niektórych wątków nie potrafi jednak przejść zupełnie obojętnie. Tak było choćby tym razem.

Monika Miller wkurzyła się nie na żarty. Tak zła jeszcze nie była
Monika Miller (Instagram)

Monika Miller jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Często odsłania w sieci kulisy życia prywatnego. Zdecydowanie rzadziej komentuje kwestie polityczne.

Wnuczka byłego premiera Leszka Millera mimo to doskonale orientuje się w sprawach społeczno-politycznych. Niedawno głośno zrobiło się na temat Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Właśnie do tego wątku postanowiła się odnieść Monika.

Rząd powinien dziękować koordynatorom tej inicjatywy za skuteczność. Tymczasem rząd PiS najpierw ograniczył wsparcie dla Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży do 130 tysięcy złotych rocznie, by w tym roku zabrać jakiekolwiek wsparcie. Działa za to telefon, gdzie można usłyszeć oprócz psychologa np. egzorcystę. Tak sobie myślę…chcieli zamienić obce na własne? Kto na tym najwięcej by stracił? Dzieci i młodzież, które zostały dotknięte przez tragedię, która zmusza je, by takie połączenie wykonać. Ja nikomu niczego nie zabraniam - napisała na Instagramie.

"Chcecie mieć swój telefon zaufania z egzorcystami, to sobie miejcie. Ale na litość boską! Co Wam przeszkadza coś, co tyle lat dobrze działa…" - dodała nieco później.

Monika Miller grzmi w sieci. "To się w głowie nie mieści!"

Monikę Miller mocno oburzyła decyzja dotycząca Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. "Jako kraj w czasach galopującej depresji wśród młodych ludzi powinniśmy otwierać kolejne takie linie i się z nich cieszyć, a nie ograniczać ich działalność zabierając im dofinansowania…" - kontynuowała.

Na koniec pokazując skalę.. zabrano im 130 tysięcy złotych. Sama kancelaria premiera dostanie w tym roku 840 milionów złotych na działalność. To się w głowie nie mieści! - podsumowała Miller.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
Michel2
5 miesięcy temu
Każdy głos na wagę zdrowia dzieci. Tylko trolle tego nie rozumieją.
Wkurzony
5 miesięcy temu
Kogo to coś interesuje?
ktoś
6 miesięcy temu
W wielkiej chałupie z pieniędzy z OFE mieszka firerek z Niemiec przysłany. Harata w gałę, bluźni na Boga, bo mu się Polska dziś nie podoba. Kocha niemieckie - nie polskie dzieci, bo to udręka dla niego wielka. Wstrętnie się marszczy, pięści zaciska, bo POdła zmiana mu się rozpierzchła. Ma krzywe nogi, gębę zoraną, lecz chce znów z Polski zrobić przegraną. Przed Merkel klęka, Unię też błaga, by mu POzwolić Polską znów władać. Na wzór Adolfa ma bandę zbirów, swoich przybocznych i P(e)Ofilów. Błaga Angelę i innych możnych by rozpierduchę zrobić ponownie. Zbiera watahę, ryj mu się krzywi, bo do tej pory PIS jeszcze żywy. Ta jego paczka wściekła i zła, pluje ubliża i dobrze się ma. Bo mają sądy, bolszewia działa, za jego przyczyną lewacki faszyzm oraz komuna na nogi znowu POwstała. Ma ten staruszek - firerek POdły - manię wielkości i partię aferek, w której do walki zagrzewa ludzi, bo mu się stołek w Brukseli znudził. POdnóżek Angeli Polaków dziś dręczy, straszy i szczuje – ciągle w Brukseli wrogów nam stręczy. Mądrzejsi dzisiaj o tę historię skopmy mu zadek - do szamba wrzućmy, by hydra PO raz kolejny się nie odrodziła - i nigdy Polską już nie rządziła
tlen
6 miesięcy temu
TWORKI OTWARTE ZAPRASZAJA
antyfan
6 miesięcy temu
Jakos milczala, gdy zajumano kase z OFE i PFRONu.
CNNNC
6 miesięcy temu
Zdjecie zmodyfikowane . Nie podobna do siebie .
Anti
6 miesięcy temu
Była tak zła, że wszystkie kolczyki jej pospadały, z vAginY też...
Louise
6 miesięcy temu
A kogo obchodzi jej zdanie o czymkolwiek? :DDD
lobo
6 miesięcy temu
Wkurzyła się. Aż struchlałem ze strachu.
Roki
6 miesięcy temu
Monika myśli że jak się wytatuuje będzie miała wyższe IQ.
Karma wraca
6 miesięcy temu
Ona nie jest zła ! Ona jest po prostu KIEPSKA ! I jeszcze trzeba uświadomić tej celebrytce że za sprawą jej dziadka i organizacji którą współrządził miliony Polaków cierpiały w każdym segmencie życia społecznego . A teraz wnusia hojnie korzysta z ukradzionych społeczeństwu srebrników i głupota goni głupotę !
JakiJa
6 miesięcy temu
Kogo wy promujecie i za co???
Kicia Kubuś
6 miesięcy temu
W Polsce można tylko słuchać PiS ,księdza i TVP i to powinno wystarczyć wtedy naród jest głupi i ciemny i to pasuje naszej świętej trójce
BabaJaga
6 miesięcy temu
Nasz rząd chce żeby dzieci i młodzież ze wszystkim zgłaszali się do księdza.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić