aktualizacja 

Sandra Kubicka i Baron nie mogą się od siebie odkleić. Padła poważna deklaracja

43

Sandra Kubicka i Baron mają za sobą kilka głośnych związków, a nawet pozrywane zaręczyny. Od kilku miesięcy sprawiają wrażenie, jakby byli dla siebie stworzeni. Cały czas cieszą się swoim towarzystwem i zwiedzają razem różne zakątki świata. Gdzie wybrali się ostatnio?

Sandra Kubicka i Baron nie mogą się od siebie odkleić. Padła poważna deklaracja
Sandra Kubicka i Baron zeszli się po kilku latach znajomości (AKPA)

Baron obchodził w grudniu 38. urodziny i z tej okazji wybrał się na snowboard w Alpy. Na jego profilu na Instagramie co i rusz pojawiały się fotki z Włoch i Szwajcarii. Kilka tygodni później obrał zupełnie inny kierunek, by świętować urodziny swojej nowej ukochanej.

Razem z Sandrą Kubicką wybrał się na Malediwy. To właśnie tam 22 stycznia zakochani pili urodzinowego szampana. Kubicka skończyła 27 lat. Czy po kolejnych nieudanych związkach w końcu zamierza się ustatkować? Wszystko na to wskazuje. Ostatnio oboje zamieścili na Instagramie te same fotki z plaży, na których pozują w miłosnych uściskach i obiecują sobie wzajemnie: "Z Tobą na koniec świata".

Przypomnijmy, że zarówno Baron jak i Sandra Kubicka mają za sobą sporo nieudanych związków z ludźmi z show-biznesu. Juror "The Voice of Poland" już w 2014 r. szykował się do ślubu z Katarzyną Grabowską. Zaręczyny zostały jednak zerwane. Taki sam los spotkał drugą narzeczoną Barona, wokalistkę z Londynu Czarinę Russell.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Później Baron utrzymywał bliskie kontakty m.in. z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą, a ostatnio z Blanką Lipińską.

Sandra Kubicka także była dwukrotnie zaręczona. Najpierw z francuskim DJ-em, a później z brazylijskim biznesmenem. Z Baronem poznała się już 4 lata temu, ale jak sama mówiła, wtedy "nie byli na siebie gotowi". Modelka większość czasu spędzała w Miami, jednak w końcu postanowili dać sobie szansę.

Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami – pisała Kubicka na Instagramie.
Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić