Sekret Magdy Gessler. Ojciec się wygadał

10

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek z naszego kraju. Regularnie podróżuje po Polsce, by odmieniać oblicza kolejnych lokali gastronomicznych. Gwiazda jest uważana za bardzo przebojową osobę. Okazuje się, że kiedyś była zupełnie inna.

Sekret Magdy Gessler. Ojciec się wygadał
Magda Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Magda Gessler jest kojarzona z występami na antenie TVN. Właśnie ta stacja pokazuje jej "Kuchenne rewolucje". Program jest emitowany od 12 lat. Wzbudza on bardzo dużo emocji i kontrowersji.

Na antenie TVN pojawił się nowy program restauratorki "Święta z Gesslerami". Możemy zobaczyć, jak Magda spotyka się z rodzinami, które skupiają się na przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler atakuję Anię Starmach

Gwiazda razem ze swoimi dziećmi - Larą i Tadeuszem - pomagają w przystrajaniu domu. Skupiają się też na tym, by właściwie przyrządzić wigilijne potrawy.

W finale świątecznego programu, który zostanie wyemitowany 24 grudnia, odbędzie się uroczysta kolacja wigilijna. Wezmą w niej udział nie tylko uczestnicy show, ale również członkowie rodziny Magdy Gessler. Zobaczymy między innymi jej ojca Mirosława Ikonowicza.

Wyjątkowe wyznanie ojca Magdy Gessler

"Fakt" zdołał dotrzeć do fragmentu programu, w którym o wyjątkowe wyznanie pokusił się ojciec Magdy Gessler. Pan Mirosław zaznaczył, że jego córka nie zawsze miała do powiedzenia tak dużo, jak obecnie. - Ona od razu wiedziała, czego chce w życiu. Do ukończenia drugiego roku życia, a nawet trochę dłużej, w ogóle nie mówiła - podkreślił.

W pewnym momencie nastąpił jednak przełom. Ikonowicz nawiązał do tego dnia. Jednocześnie zdradził, jak zachowała się jego córka.

Chorowała na grypkę, leżała w łóżeczku, usiadła i mówi do mamy pełnym zdaniem: daj papierki kolorowe i nożyczki, bo będziemy wycinanki robić. Od tego momentu mówiła już wszystko! - podsumował Mirosław Ikonowicz w programie "Święta z Gesslerami".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić