Szokujący wywiad Schreiber. Powiedziała prawdę o relacjach z Fagatą

7

Marianna Schreiber jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie. W rozmowie z portalem Goniec Sport wypowiedziała się na temat wielu influencerek, na czele z Lexy Chaplin oraz Fagatą. - Wiele mi do niej brakuje - podkreśla celebrytka.

Szokujący wywiad Schreiber. Powiedziała prawdę o relacjach z Fagatą
Szokujący wywiad Schreiber. Powiedziała prawdę o relacjach z Fagatą (Instagram)

Agata Fąk, 23-letnia influencerka o pseudonimie Fagata, cieszy się niesłabnącą popularnością fanów. Na Instagramie obserwuje ją 1,5 miliona osób. Drugie tyle fanów Fagata zebrała wokół siebie na Tik Toku.

Niedawno głośno było o tym, że konflikt z Fagatą ma Marianna Schreiber, żona polityka PiS. Celebrytka przyznała jednak, że jej nieporozumienia z Agatą Fąk były kłamstwem, bowiem obie przyjaźnią się.

Fagata to jest moja przyjaciółka, a ja nie chciałabym o niej mówić źle. Ludzie nie wiedzą, że konflikt z nią był udawany, po to, aby napędzić lajki i zasięgi. To jest dziewczyna, którą Lizak (Piotr Lizakowski) bardzo kocha i to jest normalne, że mamy do siebie szacunek - powiedziała Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy o influencerach. Jak ich oceniają? "Kiedyś się z tego śmiałem"

Fąk to osoba bardzo kontrowersyjna w polskim internecie. Często w teledyskach pokazuje się w kontrowersyjnych strojach, które z pewnością nie są dobrym przykładem dla młodych osób, które ją oglądają. Inne zdanie w tym temacie ma Schreiber, która mocno zaskoczyła swoją wypowiedzią.

Mi wiele do niej brakuje. Staram się do niej upodobnić. Mówię do Fagaty, że nie stać mnie na różne operacje, dlatego muszę jeszcze trochę powalczyć. Imponuje mi jej kariera muzyczna i jest to dobry przykład dla dzieci - tłumaczy Schreiber.

Schreiber pojawił się na OnlyFans?

Celebrytka wykorzystuje swoje zasięgi, aby zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Jedną z jej aktywności jest publikowanie ekskluzywnych treści na portalu Only Fans. Platforma służy do pokazywania fanom nagrań i zdjęć bez cenzury. Można tam także prowadzić transmisje na żywo.

Boje się, że nasza przyjaźń zajdzie tak daleko, że ona zaprosi mnie na swojego OnlyFansa. Dla mnie ta przyjaźń jest bardzo ważna, ale nie wiem czy byłabym w stanie się do tego posunąć - dodaje.

O ile konflikt z Fagatą był wymyślony, to z Lexy Chaplin już nie. Schreiber poczuła się mocno urażona ostatnimi słowami Lexy, która nazwała ją atencjuszką oraz hipokrytką.

Z Lexy to jest realny konflikt. Uderzyło mnie to prosto w serce. Może wiele osób będzie z tego zadowolonych, ale bardzo to przeżywałam (...) Jestem fenomenalną postacią, że nie muszę nic robić, a one same do mnie piszą - wyjaśnia żona polityka PiS.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić