Tajemnicze znaki na ciele Martyny Wojciechowskiej. Co oznaczają?

42

Martyna Wojciechowska jest fanką tatuaży. Jej ciało zdobią różne wzory, a każdy z nich ma dla podróżniczki ważne znaczenie. Nic nie znalazło się tam przypadkowo, a zwłaszcza współrzędne geograficzne. Co oznaczają tatuaże Martyny Wojciechowskiej?

Tajemnicze znaki na ciele Martyny Wojciechowskiej. Co oznaczają?
Tatuaże Martyny Wojciechowskiej. Co oznaczają współrzędne geograficzne na lewym ramieniu? (Instagram, @martyna.world)

Martyna Wojciechowska ma mnóstwo tatuaży. Nie są to jednak byle jakie malunki. Każdy z nich ma ważne dla podróżniczki znaczenie. Zwłaszcza współrzędne geograficzne, które dziennikarka wytatuowała sobie na lewym ramieniu.

Tatuaże Martyny Wojciechowskiej nie są przypadkowe. Jak twierdzi gwiazda, wciąż planuje więcej! "Z tatuażami jest tak, że jak się zacznie, to skończyć nie można!" - wyznała "Faktowi".

Tatuaże to jest mój sposób na wyrażenie siebie. To nie jest tylko obrazek, który chcę mieć na ciele, ale pewnego rodzaju komunikat.

Co oznaczają tatuaże Martyny Wojciechowskiej? Na pierwszy rzut oka widać skrzydła na przedramionach. To symbol wolności, którą podróżniczka niezwykle sobie ceni. "Dla mnie wolność to stan umysłu, możliwość wyboru i decydowania o sobie. To głębokie przekonanie, że mogę wszystko. Skrzydła są metaforą wolności" - powiedziała cytowana przez "Plotka".

Współrzędna geograficzne na lewym ramieniu Martyny Wojciechowskiej. Ten tatuaż najczęściej zwraca uwagę fanów. Niełatwo go rozszyfrować. Co kryje się za tajemniczymi zapiskami?

Okazuje się, że pierwsza ze współrzędnych oznacza miejsce urodzenia podróżniczki. Kolejny to meta Rajdu Dakar. Pierwszy raz wzięła w nim udział w 2002 roku. Trzecią wartością ma być szczyt na Antarktydzie, gdzie dziennikarka poczuła, że narodziła się na nowo. Inne współrzędne wskazują na miejsce urodzenia jej córki, Marysi, a także na siedzibę National Geographic.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim: "Poinformuję za pomocą social mediów"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić