aktualizacja 

Martyna Wojciechowska czeka na rozwód. Mąż był przy niej przez 3 miesiące

10

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się z niewyjaśnionych przyczyn zaledwie kilka miesięcy ślubie. Od publicznego ogłoszenia, że nie są już razem, minie wkrótce rok. Ale do orzeczenia rozwodu jeszcze długa droga. W tym kontekście w końcu padła konkretna data.

Martyna Wojciechowska czeka na rozwód. Mąż był przy niej przez 3 miesiące
Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska (AKPA)

Jak dowiedział się "Fakt", pierwsza rozprawa rozwodowa Wojciechowskiej i Kossakowskiego została wyznaczona na 26 lipca. Czyli 1,5 roku po tym, jak świeżo upieczony mąż wyprowadził się od ukochanej, z którą miał spędzić resztę swego życia.

Przed Kossakowskim Wojciechowska miała pięciu narzeczonych i dwa razy odwoływała ślub w ostatniej chwili. Kiedy więc telewizyjny podróżnik zdobył jej serce i skłonił do złożenia przysięgi małżeńskiej, wielu zakładało, że to ten jedyny. Nic bardziej mylnego.

Zobacz także: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

Kossakowski poznał przyszłą żonę w 2018 r., rok później byli zaręczeni, a 16 października 2020 r. ślubowali sobie miłość do grobowej deski. Tymczasem już w styczniu 2021 r. miało dojść do rozstania, które zaowocowało wyprowadzką Kossakowskiego i robieniem dobrej miny do złej gry.

Wojciechowska dopiero w lipcu 2021 r. oznajmiła, że jej małżeństwo to przeszłość. Dając przy tym jasno do zrozumienia, że rozstanie nie było jej inicjatywą. Od tamtego czasu oboje unikają tego tematu.

Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić