Tak Cichopek żyje po rozwodzie. Uchyliła rąbka tajemnicy

47

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela już definitywnie przeszło do historii. 39-letnia celebrytka udzieliła pierwszego wywiadu po rozwodzie. Jak teraz żyje prezenterka programu "Pytanie na śniadanie"?

Tak Cichopek żyje po rozwodzie. Uchyliła rąbka tajemnicy
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była wielkim szokiem dla fanów tej pary. Była ona bowiem uznawana za bardzo zgodną. Przez wiele lat Kasia i Marcin razem kroczyli przez życie, ale w końcu coś się zepsuło i potrzebny był rozwód.

25 sierpnia związek Cichopek i Hakiela definitywnie przeszedł do historii. W trakcie rozmowy z Plejadą Kasia została zapytana właśnie o rozwód z byłym już mężem. W odpowiedzi wyznała, że teraz otacza się najbliższymi.

To, co się dzieje w moim życiu prywatnym, zachowuję dla siebie. Wszystkie emocje, które są z tym związane, też zamykam w domu, otaczam się najbliższymi, całą moją cudowną rodziną i przeżywam - podkreśliła celebrytka.

Kasia Cichopek wprost o wpadkach

Weekend 27-28 sierpnia upłynął pod znakiem 20-lecia istnienia "Pytania na śniadanie". Przy tej okazji Plejada pytała Cichopek o kryzysowe momenty lub wpadki związane z pierwszymi dniami na planie.

Na samym początku mieliśmy czworonożnego gościa, małego szczeniaczka, którego trzymałam na rękach i nie wytrzymał, posiusiał się prosto na mnie. To było bardzo śmieszne doświadczenie, ale to jest program na żywo, takie rzeczy się zdarzają, trzeba po prostu wybrnąć z takiej sytuacji i iść dalej z uśmiechem na twarzy - zaznaczyła Kasia.

Cichopek absolutnie nie ukrywa, że praca w "Pytaniu na śniadanie" jest dla niej bardzo istotna. Zapewnia, że zawsze pieczołowicie przygotowuje się do programu.

To jest fenomenalne doświadczenie, genialna, niesamowicie rozwijająca praca, mam możliwość spotykania bardzo ciekawych ludzi i poruszania takich codziennych tematów, ale bliskich naszemu sercu. Czuję się niesamowicie wyróżniona, że mogę brać udział w tak wielkim projekcie - podsumowała celebrytka.
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić