Tak Norbi poszedł na pogrzeb Krawczyka. Fani mocno go skrytykowali, słusznie?

275

Norbi wziął udział w pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Wiele osób twierdzi, że gospodarz "Koła Fortuny" ubrał się nieadekwatnie do sytuacji. Internauci nie szczędzą krytycznych komentarzy wymierzonych w muzyka.

Tak Norbi poszedł na pogrzeb Krawczyka. Fani mocno go skrytykowali, słusznie?
Norbi na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka (akpa)

10 kwietnia miał miejsce pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Tego wielkiego artystę żegnało mnóstwo osób. Wśród żałobników pojawili się m.in. Robert Janowski, Daniel Olbrychski, Piotr Gliński czy też Mateusz Morawiecki.

W ostatnim pożegnaniu Krawczyka uczestniczył też Norbi. Piosenkarz pojawił się przed łódzką archikatedrą z wieńcem pokaźnych rozmiarów. Towarzyszyła mu żona.

Uwagę przykuła stylizacja Norbiego. Muzyk miał na sobie dżinsy z przetarciami, adidasy i skórzaną kurtkę z olbrzymim nadrukiem czaszki z logiem Philippa Pleina.

Norbi krytykowany przez internautów

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka miał charakter państwowy. Większość żałobników postawiła na stylizacje w pełni pasujące do tej sytuacji. Wyjątkiem był Norbi, który zdecydowanie wyróżniał się spośród tłumu.

Wielu internautów nie ma wątpliwości. Podkreślają, że telewizyjny prezenter i muzyk nie ubrał się adekwatnie do uroczystości. Twierdzą, że takiej stylizacji mógłby się wybrać na swobodny wypad na piwo, a nie na uroczystość pogrzebową i to jeszcze o statusie państwowym.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić