Tak teraz wygląda grób Krawczyka. Fani są podzieleni

54

Andrzej Kosmala pokazał najnowsze zdjęcie grobu Krzysztofa Krawczyka. Przyjaciel i wieloletni menadżer muzyka zrealizował plan, o którym wspominał już w ubiegłym roku. Niestety, nie wszystkim się to spodobało. Fani Krzysztofa Krawczyka są podzieleni.

Tak teraz wygląda grób Krawczyka. Fani są podzieleni
Grób Krzysztofa Krawczyka został ogrodzony. (AKPA)

5 kwietnia minęły dwa lata od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Pomimo upływu czasu o muzyku wciąż jest głośno, a to za sprawą jego żony, syna i menadżera i ich konfliktu.

Grób Krzysztofa Krawczyka

Niewątpliwie jedną z ważniejszych ról odgrywa Andrzej Kosmala, który był menadżerem Krawczyka. To on prowadzi konta w mediach społecznościowych i aktualizuje informacje m.in. na temat grobu muzyka.

Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Na nagrobku z szarego granitu i marmuru królewskiego wyryto napis "Warto żyć!". Rok temu w rozmowie z Plejadą Andrzej Kosmala przyznał, że planuje zmienić wygląd tego miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Krawczyk o przeżywaniu żałoby: "Cały czas ciągnie mnie do domu"
Nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, podobnym jak widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy "Love Me Tender"— mówił o swoich planach Kosmala.

Andrzej Kosmala słowa dotrzymał. Na Facebooku udostępnił serię zdjęć, na których widać nowe ogrodzenie postawione wokół nagrobka Krzysztofa Krawczyka. Pojawiły się także trzy ławki.

Fani Krzysztofa Krawczyka są podzieleni. Aranżacja terenu wokół nagrobka nie wszystkim się spodobała. Niektórzy w swoich komentarzach stwierdzili, że ogrodzenie jest po prostu brzydkie i zajmuje zbyt dużo miejsca.

Słuchając opowiadań ludzi, którzy poznali pana Krzysztofa, można stwierdzić, że zamiast ogromnego kamiennego grobu, wolałby ten mały, drewniany. I uważam, że zamykanie go w klatce, nie odzwierciedla jego otwartości i życzliwości, jaką darzył innych. A wręcz przeciwnie- zamyka go, jak w więzieniu - czytamy.

Menadżer legendarnego muzyka w kilku komentarzach odpowiedział na oskarżenia i negatywne opinie. Dodał także, że gdyby to od niego zależało to Krzysztof Krawczyk spocząłby na warszawskich Powązkach.

On powinien spocząć na Powązkach, a wy mu wypominacie dwa metry kwadratowe na cmentarzu w Grotnikach? Człowiekowi, który nagrał dla was kilkaset piosenek, których nie zabrał do grobu, tylko wam zostawił dla zabawy! Czy podłość ludzka ma swoje granice? - napisał na Facebooku.

- Czy płotek za 7 tysięcy złotych, to przejaw luksusu dla wielkiej gwiazdy polskiej piosenki? - dopytywał w innym komentarzu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić